Tworzenie bibliotek rodzin Revit

Usługi tworzenia rodzin Revit dostarczane są przez profesjonalny zespół specjalistów firmy Graitec.

Tworzenie rodzin Revit

Graitec jako jeden z wiodących specjalistycznych sprzedawców dla branży budowlanej i produkcyjnej jest idealnym partnerem w tworzeniu zawartości Revit.Tworzenie zawartości Revit

Posiadamy duże doświadczenie we współpracy z wieloma powszechnie znanymi firmami zarówno w branży budowlanej, jak i produkcyjnej, którym pomogliśmy opracować biblioteki rodzin i strategię przepływów pracy opartych o technologię BIM (modelowanie informacji o budynku).

Nasze bogate doświadczenie w branży produkcyjnej świadczy o tym, że przodujemy również w tworzeniu zawartości Revit do BIM dla producentów, dla wykonawców i sektorów rynku detalicznego.

Nasz certyfikowany przez firmę Autodesk zespół specjalistów zajmujący się usługami CAD może stworzyć dowolne biblioteki rodzin do wykorzystania w programie Autodesk Revit, zgodnie z różnymi standardami branżowymi i w zależności od Twoich wymagań.

Cała biblioteka zostanie stworzona przez nasz zespół, który składa się z doświadczonych specjalistów zarówno w branży architektonicznej, jak i produkcyjnej.

Pozwala to na stworzenie wymagającej zawartości biblioteki rodzin Revit, która może być łatwo wykorzystana w projektach budowlanych i inżynierskich opartych o BIM (modelowanie informacji o budynku).

Rodziny Revit mogą być stworzone z rysunków 2D, a nawet szkiców, jeśli chcesz udostępnić swoje produkty lub dane 2D w formacie BIM 3D. Alternatywnie możemy w wielu przypadkach przekształcić Twoją istniejącą geometrię produkcyjną CAD 3D.

Jeśli potrzebujesz rodzin Revit dla Twojej firmy lub jeśli jesteś producentem dla branży budowlanej i potrzebujesz dostarczać biblioteki BIM gotowe do użycia w Revit, kliknij przycisk poniżej lub zadzwoń do nas pod numer +48 12 639 25 00, aby omówić Twoje wymagania i otrzymać wycenę.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.