Finansowanie oprogramowania

Leasing na oprogramowanie GRAITEC

Czy zakup oprogramowania przewyższa dostępny na ten cel budżet Twojej firmy? Mamy na to rozwiązanie, które stworzyliśmy razem z Europejskim Funduszem Leasingowym.

Leasing programów oferowanych przez GRAITEC to rozwiązanie korzystne zarówno dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą (przynajmniej 6 miesięcy działania), jak i dla tych przedsiębiorców, którzy planują zmodernizowanie swojej firmy. Umożliwia rozłożenie kosztów w czasie na dogodnych warunkach, pozwalając jednocześnie na odliczenie podatku.

Programy Autodesk - finansowane pożyczką

Jeśli planujesz zakup oprogramowania Autodesk, ale przekracza to przeznaczony na ten cel budżet, masz możliwość skorzystania z opcji finansowania pożyczką.

Zgłoś taką potrzebę naszemu Doradcy, a ten umówi Cię z przedstawicielem EFL. Po uzgodnieniu szczegółów i podpisaniu umowy, otrzymamy stosowne informacje od EFL, dzięki czemu będziesz mieć możliwość zakupu wybranego oprogramowania.

Programy Autodesk - płatności ratalne

Jeśli planujesz zakup oprogramowania Autodesk, ale w tej chwili nie posiadasz wymaganej kwoty, możesz skorzystać z oferty płatności ratalnych. Jest to również przydatne, w przypadku gdy Twój roczny budżet został już wykorzystany - wtedy masz możliwość przesunięcia płatności na kolejny rok.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem +48 12 639 25 00 lub klikając przycisk poniżej.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.