PROFESJONALNE USŁUGI GRAITEC

Dostarczamy projekty z zakresu tworzenia rysunków CAD, projektowania produktów, wizualizacji 2D/3D, animacji 3D, wizualizacji architektonicznych i pracy z chmurami punktów.

WDROŻENIA BIM

Z myślą o najbardziej wymagających Klientach powstała nasza oferta wdrożeniowa z zakresu technologii BIM. Audyt, szkolenia z poszczególnych programów, asysty projektowe, pełne wsparcie techniczne w projektach pilotażowych.

Dowiedz się więcej

Tworzenie zawartości programu Revit

Zawartość programu Revit dla producentów z dowolnej dyscypliny, a także niestandardowe zawartości BIM dla architektów, inżynierów konstruktorów, a nawet dla sektora rynku detalicznego.

Dowiedz się więcej

Tworzenie oprogramowania

Zawartość programu Revit dla producentów z dowolnej dyscypliny, a także niestandardowe zawartości BIM dla architektów, inżynierów konstruktorów, a nawet dla sektora rynku detalicznego.

Dowiedz się więcej

Usługi projektowe CAD

 

Profesjonalne usługi Graitec

 

Na przestrzeni lat firma Graitec zainwestowała w stworzenie wysokiej klasy zespołu zajmującego się rozwiązaniami CAD, składającego się z wysoko wykwalifikowanych inżynierów i konsultantów. Specjalizują się oni w produktach Autodesk i pomaganiu naszym Klientom w zwiększaniu produktywności, usprawnianiu procesów biznesowych i zapewnianiu korzyści płynącej z jak największego zwrotu z inwestycji.

Graitec, jako uznany reseller Autodesk, twórca oprogramowania inżynierskiego i specjalista w rozwiązaniach biznesowych, ceni i dba o długoterminowe relacje biznesowe, które budujemy z naszymi Klientami.

To często wykracza poza dostarczanie typowego rozwiązania CAD, jako że Graitec zdaje sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach firmy często cenią i potrzebują relacji z dostawcą usług Autodesk, które nie tylko skupiają się na dostawie, ale obejmują również pomoc w realizacji projektu i doradztwa.

Zazwyczaj nasza relacja z Klientem rozwija się w czasie, zaczynając od dostarczenia oprogramowania poprzez doradztwo i wdrożenie BIM (Modelowanie Informacji o Budynku) lub wdrożenie rozwiązania z zakresu cyfrowych prototypów, a także rozwiązań do zarządzania danymi (Autodesk Vault i BIM 360). W ramach naszych profesjonalnych usług z zakresu CAD, Graitec oferuje również szereg innych bezpłatnych rozwiązań.

Rozwiązania te obejmują doradztwo informatyczne i dotyczące wdrożenia sprzętu komputerowego za pomocą serwerów HP i stacji roboczych CAD (zapewniając Klientom światowej klasy platformę sprzętową skupioną na ich rozwiązaniach CAD), doradztwo i usługi projektowe, projektowanie i wizualizacje 3D. Wszystko po to, aby pomóc Klientom w odniesieniu sukcesu w okresach, kiedy potrzebują skorzystać z outsourcingu.

Dotyczy to również udoskonalania oprogramowania CAD, aby pomóc Klientom ulepszyć ich własną ofertę biznesową, jak również zautomatyzować procesy projektowe.

Usługi projektowe CAD 2D


 Usługi CAD 3D


Usługi projektowania i wizualizacji 3D


Usługi tworzenia bibliotek rodzin Revit


Niezależnie od wielkości Twojego projektu, nasz zespół zajmujący się usługami CAD z przyjemnością omówi z Tobą Twoje wymagania dotyczące wizualizacji lub CAD.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji lub otrzymać wycenę, zadzwoń do nas pod numer +48 12 639 25 00 lub kliknij przycisk poniżej.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.