Szkolenia Autodesk Revit

Oprogramowanie Autodesk Revit stało się równoznaczne z BIM (modelowanie informacji o budynku). Wraz z rosnącą liczbą rządowych i komercyjnych przetargów na projekty, w których warunkiem wstępnym jest metodologia BIM, nadszedł czas, aby rozwinąć swoje umiejętności w Revicie.

Nasz profesjonalny zespół szkoleniowy pomoże Ci nauczyć się jak najbardziej efektywnego korzystania z tego wydajnego oprogramowania do modelowania 3D, aby Twoja firma mogła zmaksymalizować swój zwrot z inwestycji w oprogramowanie.

kursy szkoleniowe Autodesk Revit

Obecnie prowadzimy następujące szkolenia Revit:

Autodesk Revit Structure - szkolenie podstawowe

Wprowadzenie do Autodesk Revit Structure dla użytkowników rozpoczynających pracę z programem.

Cena szkolenia: 1200 zł

Szkolenie Revit Structure, jak również szkolenia Revit - Zbrojenie konstrukcji żelbetowych i Revit - szkolenie zaawansowane, o których możesz przeczytać poniżej, poprowadzi mgr inż. Piotr Jakubaszek.

2 Piotr Jakubaszek 600pxPiotr Jakubaszek jest certyfikowanym trenerem Autodesk, specjalizującym się w zagadnieniach związanych z modelowaniem informacji o budynku. Piotr ukończył Politechnikę Krakowską na Wydziale Inżynierii Lądowej, specjalizacja: konstrukcje budowlane i inżynierskie.

 

 


Autodesk Revit Architecture - szkolenie podstawowe

Wprowadzenie do Autodesk Revit Architecture dla użytkowników rozpoczynających pracę z programem.

Cena szkolenia: 1200 zł

Zapisz się


Autodesk Revit: stopień II (szkolenie zaawansowane)

Szczegółowe zagadnienia dla osób obeznanych z podstawowymi funkcjami działania programu.

Cena szkolenia: 1600 zł

Zapisz się


Autodesk Revit: Zbrojenie konstrukcji żelbetowych

Szkolenie dedykowane dla projektantów konstrukcji żelbetowych o różnym poziomie zaawansowania. W pierwszym etapie szkolenia przedstawiony jest proces modelowania obiektów żelbetowych (model budynku o konstrukcji żelbetowej). Drugi dzień poświęcony jest na definicję elementów zbrojenia i tworzenie dokumentacji zbrojonych elementów żelbetowych, ze szczególnym uwzględnieniem rysunków warsztatowych i zestawień zbrojenia. Podczas szkolenia wykorzystywane są aplikacje z pakietu BIM Designers, usprawniające proces projektowania zbrojenia w środowisku Autodesk Revit.

Szkolenie realizowane z wykorzystaniem programów: Autodesk Revit, GRAITEC BIM Designers

Cena szkolenia: 1600 zł

Zapisz się


Autodesk Revit MEP: branża HVAC i WOD-KAN - szkolenie podstawowe

Szkolenie to przeznaczone jest dla specjalistów z branży HVAC i WOD-KAN, którzy rozpoczynają pracę z Revitem MEP.

Cena szkolenia: 1200 zł

Zapisz się


Autodesk Revit MEP: branża HVAC & WODKAN & ELECTRIC
- szkolenie zaawansowane - 2 dni

Revit Zaawansowany + Modelowanie Rodzin Podstawy

Cena szkolenia: 1500 zł

Zapisz się


Autodesk Revit MEP: instalacje elektryczne

Oferujemy szkolenie Autodesk Revit MEP z zakresu instalacji elektrycznych.

Cena szkolenia: 1200 zł

Zapisz się

 


Autodesk Revit MEP: Modelowanie rodzin

Cena szkolenia: 1200 zł

Zapisz się


Autodesk Revit Architecture: Modelowanie rodzin

Oferujemy szkolenie Autodesk Revit Structure  z zakresu modelowania i tworzenia rodzin.

Dla kogo?

Poniższe szkolenie skierowane jest do projektantów oraz modelerów branży architektonicznej wykorzystujących w codziennej praktyce oprogramowanie Autodesk Revit.

Cel szkolenia

Celem szkolenia jest nauka podstaw oraz rozwinięcie umiejętności modelowania rodzin parametrycznych środowiska Autodesk Revit na potrzeby branży architektonicznej. Szkolenie umożliwi uczestnikom zrozumienie podstaw i zasad pracy w środowisku Kreatora Rodzin programu Revit, rozwinie poszczególne aspekty procesu kreacji rodziny oraz pozwoli na utrwalenie najlepszych praktyk, przydatnych w tworzeniu bardziej złożonych komponentów.

Cena szkolenia: 1200 zł

Zapisz się


Autodesk Revit Structure: Modelowanie rodzin

Oferujemy szkolenie Autodesk Revit Structure  z zakresu modelowania i tworzenia rodzin.

Cena szkolenia: 1200 zł

Zapisz się


 

 

Podane ceny to ceny podstawowe (bez rabatów). Koszt szkolenia (podany w netto) obejmuje udział 1 osoby w szkoleniu, komplet materiałów szkoleniowych, honorowany na całym świecie certyfikat, sygnowany przez GRAITEC i Autodesk, przerwy kawowe i obiad.

Jeśli chcesz dowiedzieć się o dostępnych terminach szkoleń lub jeśli masz jakiekolwiek inne pytania związane ze szkoleniami lub oprogramowaniem Revit, zadzwoń do nas pod numer 601 820 500 lub kliknij przycisk poniżej.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.