Szkolenia Autodesk Revit

Oprogramowanie Autodesk Revit stało się równoznaczne z BIM (modelowanie informacji o budynku). Wraz z rosnącą liczbą rządowych i komercyjnych przetargów na projekty, w których warunkiem wstępnym jest metodologia BIM, nadszedł czas, aby rozwinąć swoje umiejętności w Revicie.

Nasz profesjonalny zespół szkoleniowy pomoże Ci nauczyć się jak najbardziej efektywnego korzystania z tego wydajnego oprogramowania do modelowania 3D, aby Twoja firma mogła zmaksymalizować swój zwrot z inwestycji w oprogramowanie.

kursy szkoleniowe Autodesk Revit

Obecnie prowadzimy następujące szkolenia Revit:

Autodesk Revit Structure - szkolenie podstawowe

Wprowadzenie do Autodesk Revit Structure dla użytkowników rozpoczynających pracę z programem.

Cena szkolenia: 1200 zł

Zapisz się

Szkolenie Revit Structure, jak również szkolenia Revit - Zbrojenie konstrukcji żelbetowych i Revit - szkolenie zaawansowane, o których możesz przeczytać poniżej, poprowadzi mgr inż. Piotr Jakubaszek.

2 Piotr Jakubaszek 600pxPiotr Jakubaszek jest certyfikowanym trenerem Autodesk, specjalizującym się w zagadnieniach związanych z modelowaniem informacji o budynku. Piotr ukończył Politechnikę Krakowską na Wydziale Inżynierii Lądowej, specjalizacja: konstrukcje budowlane i inżynierskie.

 

 


Autodesk Revit Architecture - szkolenie podstawowe

Wprowadzenie do Autodesk Revit Architecture dla użytkowników rozpoczynających pracę z programem.

Cena szkolenia: 1200 zł

Zapisz się


Autodesk Revit: stopień II (szkolenie zaawansowane)

Szczegółowe zagadnienia dla osób obeznanych z podstawowymi funkcjami działania programu.

Cena szkolenia: 1600 zł

Zapisz się


Autodesk Revit: Zbrojenie konstrukcji żelbetowych

Szkolenie dedykowane dla projektantów konstrukcji żelbetowych o różnym poziomie zaawansowania. W pierwszym etapie szkolenia przedstawiony jest proces modelowania obiektów żelbetowych (model budynku o konstrukcji żelbetowej). Drugi dzień poświęcony jest na definicję elementów zbrojenia i tworzenie dokumentacji zbrojonych elementów żelbetowych, ze szczególnym uwzględnieniem rysunków warsztatowych i zestawień zbrojenia. Podczas szkolenia wykorzystywane są aplikacje z pakietu BIM Designers, usprawniające proces projektowania zbrojenia w środowisku Autodesk Revit.

Szkolenie realizowane z wykorzystaniem programów: Autodesk Revit, GRAITEC BIM Designers

Cena szkolenia: 1600 zł

Zapisz się


Autodesk Revit MEP: branża HVAC i WOD-KAN - szkolenie podstawowe

Szkolenie to przeznaczone jest dla specjalistów z branży HVAC i WOD-KAN, którzy rozpoczynają pracę z Revitem MEP.

Cena szkolenia: 1200 zł

Zapisz się


Autodesk Revit MEP: instalacje elektryczne

Oferujemy szkolenie Autodesk Revit MEP z zakresu instalacji elektrycznych.

Cena szkolenia: 1200 zł

Zapisz się

Oba szkolenia Revit MEP poprowadzi mgr inż. Michał Zając.

2 Michal Zajac 600pxMichał Zając jest absolwentem Politechniki Krakowskiej, ukończył Wydział Inżynierii Środowiska na specjalizacji: ogrzewnictwo, klimatyzacja, ochrona powietrza i termiczna utylizacja odpadów.

 

 


Autodesk Revit MEP: Modelowanie rodzin

Dla kogo?

Poniższe szkolenie skierowane jest do projektantów oraz modelerów branży HVAC, WODKAN oraz elektrycznej wykorzystujących w codziennej praktyce oprogramowanie Autodesk Revit.

Cel szkolenia:

Celem szkolenia jest nauka podstaw oraz rozwinięcie umiejętności modelowania rodzin parametrycznych środowiska Autodesk Revit na potrzeby branży MEP. Szkolenie umożliwi każdemu zrozumienie podstaw i zasad pracy w środowisku Kreatora Rodzin programu Revit, rozwinie zagadnienia precyzyjnie skupiające się na pracy instalatora oraz najlepszych praktyk pozwalających na tworzenie złożonych rodzin.

Cena szkolenia: 1200 zł

Zapisz się


Podane ceny to ceny podstawowe (bez rabatów). Koszt szkolenia (podany w netto) obejmuje udział 1 osoby w szkoleniu, komplet materiałów szkoleniowych, honorowany na całym świecie certyfikat, sygnowany przez GRAITEC i Autodesk, przerwy kawowe i obiad.

Jeśli chcesz dowiedzieć się o dostępnych terminach szkoleń lub jeśli masz jakiekolwiek inne pytania związane ze szkoleniami lub oprogramowaniem Revit, zadzwoń do nas pod numer 601 820 500 lub kliknij przycisk poniżej.

Autodesk