Szkolenia Autodesk Inventor

Profesjonalne szkolenia Autodesk Inventor - Maksymalnie zwiększ wydajność pracy dzięki kursowi szkoleniowemu Autodesk Inventor.

Kursy szkoleniowe Autodesk InventorAutodesk Inventor to najlepiej sprzedające się na świecie oprogramowanie do modelowania 3D i cyfrowego prototypowania. Oprogramowanie Inventor znacząco zwiększa produktywność projektowania inżynierskiego, projektowania elementów mechanicznych i projektowania produktów oraz skraca czas procesu projektowego.

Obecnie oferujemy kurs szkoleniowy Inventor z podstawowych zagadnień, który przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę z programem.

Autodesk Inventor - szkolenie podstawowe

Program szkolenia Autodesk Inventor na poziomie podstawowym obejmuje:

Cena szkolenia: 1200 zł

Podana cena to cena podstawowa (bez rabatów). Koszt szkolenia (podany w netto) obejmuje udział 1 osoby w szkoleniu, komplet materiałów szkoleniowych, honorowany na całym świecie certyfikat, sygnowany przez GRAITEC i Autodesk, przerwy kawowe i obiad.

Zapisz się


Jeśli chcesz dowiedzieć się o dostępnych terminach szkoleń lub jeśli masz jakiekolwiek inne pytania związane ze szkoleniem lub oprogramowaniem Inventor, zadzwoń do nas pod numer +48 12 639 25 00 lub kliknij przycisk poniżej.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.