Szkolenia Autodesk Inventor

Profesjonalne szkolenia Autodesk Inventor - Maksymalnie zwiększ wydajność pracy dzięki kursowi szkoleniowemu Autodesk Inventor.

Kursy szkoleniowe Autodesk InventorAutodesk Inventor to najlepiej sprzedające się na świecie oprogramowanie do modelowania 3D i cyfrowego prototypowania. Oprogramowanie Inventor znacząco zwiększa produktywność projektowania inżynierskiego, projektowania elementów mechanicznych i projektowania produktów oraz skraca czas procesu projektowego.

Obecnie oferujemy kurs szkoleniowy Inventor z podstawowych zagadnień, który przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę z programem.

Autodesk Inventor - szkolenie podstawowe

Program szkolenia Autodesk Inventor na poziomie podstawowym obejmuje:

Cena szkolenia
Grupowe szkolenie podstawowe
(online/w siedzibie Graitec) 875 zł + VAT, Studenci 430 zł + VAT. Grupa min. 2 osoby.
Indywidualne szkolenie podstawowe
(dowolna forma realizacji/termin na życzenie klienta*. W przypadku szkolenia w siedzibie klienta do ceny szkolenia należy doliczyć koszt dojazdu i noclegu instruktora. Zakres szkolenia indywidualnego oraz cena pozostają do indywidualnej oceny.

Podana cena to cena podstawowa (bez rabatów). Koszt szkolenia (podany w netto) obejmuje udział 1 osoby w szkoleniu, komplet materiałów szkoleniowych, honorowany na całym świecie certyfikat, sygnowany przez GRAITEC i Autodesk, przerwy kawowe i obiad.

Zapisz się


Jeśli chcesz dowiedzieć się o dostępnych terminach szkoleń lub jeśli masz jakiekolwiek inne pytania związane ze szkoleniem lub oprogramowaniem Inventor, zadzwoń do nas pod numer 601 820 500 lub kliknij przycisk poniżej.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.