Szkolenia Autodesk AutoCAD

2 AutoCAD cafe A

Podczas naszych kursów użytkownicy zdobędą kluczowe umiejętności potrzebne do maksymalnego wykorzystania oprogramowania i tym samym zwiększenia ich produktywności.

Obecnie oferujemy kurs szkoleniowy AutoCAD z podstawowych zagadnień, który przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę z programem.

Autodesk AutoCAD: stopień I (szkolenie podstawowe)

Szkolenie skierowane jest do osób rozpoczynających przygodę z programem firmy Autodesk - AutoCAD, służącym do tworzenia dokumentacji projektowej. Dzięki szkoleniu nauczysz się szybko i profesjonalnie rysować projekty. Wiedza ta jest niezbędna w pracy konstruktorów, architektów, elektroników, mechaników oraz wielu innych specjalistów z dziedzin technicznych i inżynierskich.

Program szkolenia Autodesk AutoCAD na poziomie podstawowym obejmuje:

Cena szkolenia: 1200 zł

Podana cena to cena podstawowa (bez rabatów). Koszt szkolenia (podany w netto) obejmuje udział 1 osoby w szkoleniu, komplet materiałów szkoleniowych, honorowany na całym świecie certyfikat, sygnowany przez GRAITEC i Autodesk, przerwy kawowe i obiad.

Zapisz się


Jeśli chcesz dowiedzieć się o dostępnych terminach szkoleń lub jeśli masz jakiekolwiek inne pytania związane ze szkoleniem lub oprogramowaniem Inventor, zadzwoń do nas pod numer +48 12 639 25 00 lub kliknij przycisk poniżej.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.