Dowiedz się więcej

Kliknij tutaj, aby uzyskać:

Więcej informacji

MAYA baner

Autodesk Maya 2020

maya 2020 badge 256px opt

Oprogramowanie Autodesk Maya 2020 służy do tworzenia bogatych wizualnie i innowacyjnych treści cyfrowych. Maya od wielu lat przoduje w branży kreatywnej, ciesząc się popularnością u czołowych artystów cyfrowych zajmujących się animacją i filmem.

Autodesk Maya zawiera w pełni zintegrowane zestawy narzędzi do modelowania 3D, a także światowej klasy narzędzia do symulacji, które pomagają artystom tworzyć efektowne realistyczne animacje, w tym symulacje przepływu płynów. Za pomocą narzędzi programu Maya użytkownik może tworzyć oszałamiająco wizualnie projekty i najwyższej jakości animacje postaci.

Jeśli Twoje projekty zazwyczaj obejmują duże zbiory danych, na pewno spodoba Ci się z jaką łatwością Maya obsługuje złożoną geometrię, dzięki wielu innowacjom technicznym zawartym w oprogramowaniu.

Od dawna toczy się debata na temat oprogramowania Maya vs 3ds Max pod kątem wydajności i funkcjonalności. Jednakże coraz więcej firm zajmujących się grafiką komputerową używa obecnie obu tych programów do realizacji swoich projektów.

Oprogramowanie Autodesk Maya jest również dostępne w kolekcji Autodesk Media & Entertainment Collection, obok programów 3ds Max i Mudbox.

Aby zakupić program Autodesk Maya, 3ds Max lub uzyskać więcej informacji na temat Kolekcji z zakresu mediów i rozrywki, zadzwoń do nas pod numer +48 12 639 25 00 lub kliknij przycisk poniżej.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.