Graitec Evaluation Banner for 2020

Wersje testowe oprogramowania Graitec

Graitec dostarcza kluczowe aplikacje BIM oraz dodatki do programów Revit i Advance Steel dla firm z branży architektoniczno-budowlanej od ponad 25 lat.Graitec Software 2020

Z naszego oprogramowania korzysta ponad 40.000 specjalistów z branży konstrukcyjnej z całego świata. Wraz z ciągłym rozwojem sektora AEC, nieustannie pracujemy nad udoskonalaniem naszych aplikacji.

Jeśli chcesz przekonać się, w jaki sposób nasze innowacyjne aplikacje mogą przynieść korzyść Twojej firmie, udostępniamy bezpłatne 30-dniowe wersje testowe (trials), które umożliwią Ci przetestowanie oferowanych przez nas narzędzi i funkcji.

Bezpłatne wersje testowe są dostępne dla:

  • Advance BIM Designers – Concrete Series and Steel Series
  • Advance PowerPack for Advance Steel
  • Advance PowerPack for Autodesk Revit
  • Advance Design

Jeśli chcesz zapewnić sobie lub Twojej firmie lepszą kontrolę podczas pracy z konkretnymi elementami lub zwiększyć produktywność i skrócić czas modelowania, kliknij tutaj, aby otrzymać bezpłatną wersję testową i zrobić swój pierwszy krok w kierunku bardziej efektywnego zarządzania swoimi projektami.

Wyślij zapytanie   Pobierz wersję testową

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.