Graitec Advance PowerPacks

Jesteśmy firmą działającą w sektorze AEC od ponad 26. lat i mamy rozległe doświadczenie w tworzeniu oprogramowania dla branży konstrukcyjno-budowlanej do analizy i wymiarowania konstrukcji, w tym dodatków do wiodącego na rynku oprogramowania Autodesk. Programy Graitec PowerPack wprowadzają zestaw unikalnych narzędzi, szablonów i funkcji, które umożliwiają użytkownikowi sprawniejsze korzystanie z oprogramowania i przyspieszony proces projektowania, napędzając innowację.

GRAITEC PowerPacks są wydajnymi rozszerzeniami dla oprogramowania Autodesk Revit i Advance Steel. Rozszerzenia te zostały specjalnie zaprojektowane w celu zwiększenia możliwości użytkownika oraz wydajności i efektywności projektowania zgodnego z ideą BIM.

Programy Graitec PowerPack pozwalają użytkownikowi skoncentrować się na ważnych aspektach projektowania dzięki automatyzacji wielu przyziemnych zadań z zakresu modelowania.

Kliknij na poniższe zdjęcia produktów, aby uzyskać więcej informacji na temat każdego PowerPacka i dowiedzieć się, jak możesz zwiększyć wydajność w swojej firmie.

 

Wyślij zapytanie   Pobierz wersję testową

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.