Oprogramowanie Graitec Advance Design

AD Badge noyear 256GRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy konstrukcji budowlanych w MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM.

Daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (wraz z Polskimi Załącznikami Krajowymi do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5, EC7 oraz EC8.

Program Advance Design stworzony został przez firmę Graitec jako integralna część profesjonalnego i kompleksowego rozwiązania BIM, który znacznie usprawnia proces projektowania konstrukcji. Modele analizowane w systemie mogą być bezproblemowo integrowane w zakresie importu, eksportu i aktualizacji z innymi komponentami tego rozwiązania, takimi jak Autodesk Advance Steel, Autodesk Revit czy Graitec BIM Designers.

Program Advance Design jest nieustannie rozwijany, zgodnie z oczekiwaniami polskich inżynierów - każdego roku na nasz rynek konstruktorski trafiają dwie nowe wersje oprogramowania, uwzględniające sugestie użytkowników – Ty też możesz przyczynić się do rozwoju programu!

Główne atuty naszego oprogramowania:

 • Wydajny, intuicyjny i łatwy w obsłudze
 • Zaawansowane obliczenia MES
 • Zgodny ze standardem BIM i w pełni kompatybilny m.in. z Revit® i Advance Steel®
 • Wspierany przez zespół doświadczonych inżynierów
 • Elastyczny sposób licencjonowania
 • Tysiące referencji z całego świata
 • Setki projektów wykonanych przez polskich użytkowników
 • Wymiarowanie zgodne z Eurokodami i odpowiednimi załącznikami

Graitec Advance Award 2021

Pierwsza edycja międzynarodowego konkursu Graitec Advance Award 2021 miała finał w październiku tego roku. Z przeszło 50 otrzymanych projektów aż 21 pochodziło od polskich konstruktorów/inżynierów. W grupie 12 najwyżej ocenionych projektów,  5 przygotowanych zostało przez polskich projektantów. To udowadnia, że poziom projektowania w Polsce był i nadal jest wysoki.

Zapoznaj się ze wszystkimi projektami zgłoszonymi do GRAITEC Advance Design Award.

 ADAward

Advance Design Award to międzynarodowy konkurs organizowany przez firmę GRAITEC, skierowany do inżynierów budownictwa, biur projektowych oraz studentów. Nagroda przyznawana jest za najlepsze praktyczne wykorzystanie programu Advance Design w projektach z zakresu stali/drewna/betonu. Konkurs skierowany jest do klientów i studentów, którzy chcą zaprezentować swoje doświadczenie i wiedzę techniczną poprzez projekt wykonany w programie Advance Design

Postaw na nagrodzone rozwiązanie

Advance Design z nagrodą Topbuilder 2020

Prezentacja Advance Design

 

 [Kliknij, aby odtworzyć]

Najważniejsze funkcje:

 • Zgodny ze standardami BIM
 • Narodowe normy projektowe
 • Szybkie i łatwe modelowanie złożonych konstrukcji
 • Automatyczne generatory obciążeń klimatycznych (śnieg, wiatr), sejsmicznych…
 • Wielowątkowy solwer MES - Analiza modalna, dynamiczna, sejsmiczna, czasowa, nieliniowa, duże przemieszczenia, analiza wyboczeniowa…
 • Wymiarowanie zbrojenia, elementów stalowych, drewnianych, weryfikacja połączeń i fundamentów
 • Analiza skręcania skrępowanego z 7 stopniami swobody dla stali
 • Ugięcia elementów żelbetowych w stanie zarysowanym
 • Wyznaczanie zbrojenia rzeczywistego słupów, belek, stóp, ław, ścian żelbetowych…
 • Analiza zniszczenia (capacity design)
 • Automatyczny generator dokumentacji
 

Już dziś zapraszamy też do śledzenia naszego profilu na LinkedIn
🔰 https://pl.linkedin.com/company/graitec-polska
 

Program Graitec Advance Design wraz z nowymi modułami obliczeniowymi to pakiet, który w pełni zaspokaja potrzeby polskich projektantów konstrukcji oraz jest stale rozwijany zgodnie z ich zapotrzebowaniem.

Graitec Advance Design działa w ramach licencji wieczystej lub czasowej. Użytkownik otrzymuje nie tylko program, ale również darmowe szkolenie wstępne oraz najwyższy poziom wsparcia technicznego - obejmujący także pomoc przy rozwiązywaniu problemów inżynierskich.

Zobacz nasze referencje

Nie wierz nam na słowo! Sprawdź sam co praktycy mówią na temat swojej pracy - naszego narzędzia - oraz o tym jak dzięki Advance Design mogą realizować swoje projekty dużo szybciej.

▶ Sprawdź referencje

 

Dowiedz się więcej:

Jeśli chcesz otrzymać wycenę lub uzyskać więcej informacji o programie Advance Design,
zadzwoń do nas pod numer
+48 12 639 25 00
lub kliknij przycisk poniżej.

Wyślij zapytanie   Pobierz wersję testową

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.