Oprogramowanie Graitec Advance Design

tlo advance designadvance design logo

 

GRAITEC Advance Design jest w pełni rozwiniętym i łatwym w obsłudze oprogramowaniem do analizy konstrukcji budowlanych w MES, dedykowanym inżynierom konstruktorom pracującym w środowisku BIM.

Advance Design daje możliwość projektowania każdego typu konstrukcji, kompleksowych obliczeń statycznych, wraz z wymiarowaniem elementów żelbetowych, stalowych i drewnianych. Wszystko to zgodnie z Eurokodami (wraz z Polskimi Załącznikami Krajowymi do Eurokodów) - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5, EC7 oraz EC8.

Program Advance Design stworzony został przez firmę Graitec jako integralna część profesjonalnego i kompleksowego rozwiązania BIM, który znacznie usprawnia proces projektowania konstrukcji. Modele analizowane w systemie mogą być bezproblemowo integrowane w zakresie importu, eksportu i aktualizacji z innymi komponentami tego rozwiązania, takimi jak Autodesk Advance Steel, Autodesk Revit czy Graitec BIM Designers.

Graitec Advance Design działa w ramach licencji wieczystej lub czasowej. Użytkownik otrzymuje nie tylko program, ale również darmowe szkolenie wstępne oraz najwyższy poziom wsparcia technicznego - obejmujący także pomoc przy rozwiązywaniu problemów inżynierskich.

ZALETY OPROGRAMOWANIA

 • Wydajny, intuicyjny i łatwy w obsłudze
 • Zaawansowane obliczenia MES
 • Zgodny ze standardem BIM i w pełni kompatybilny m.in. z Revit® i Advance Steel®
 • Wspierany przez zespół doświadczonych inżynierów
 • Elastyczny sposób licencjonowania
 • Tysiące referencji z całego świata
 • Setki projektów wykonanych przez polskich użytkowników
 • Wymiarowanie zgodne z Eurokodami i odpowiednimi załącznikami

NAJWAŻNIEJSZE FUNCJE

 • Zgodny ze standardami BIM
 • Narodowe normy projektowe
 • Szybkie i łatwe modelowanie złożonych konstrukcji
 • Automatyczne generatory obciążeń klimatycznych (śnieg, wiatr), sejsmicznych…
 • Wielowątkowy solwer MES - Analiza modalna, dynamiczna, sejsmiczna, czasowa, nieliniowa, duże przemieszczenia, analiza wyboczeniowa…
 • Wymiarowanie zbrojenia, elementów stalowych, drewnianych, weryfikacja połączeń i fundamentów
 • Analiza skręcania skrępowanego z 7 stopniami swobody dla stali
 • Ugięcia elementów żelbetowych w stanie zarysowanym
 • Wyznaczanie zbrojenia rzeczywistego słupów, belek, stóp, ław, ścian żelbetowych…
 • Analiza zniszczenia (capacity design)
 • Automatyczny generator dokumentacji

 POZNAJ 10 powodów, dla których warto zainwestować w oprogramowanie do analizy konstrukcji Advance Design dla projektów stalowych, żelbetowych i drewnianych

ZOBACZ

 

 

 

Jeśli chcesz otrzymać wycenę lub uzyskać więcej informacji o programie Advance Design,
zadzwoń do nas pod numer
+48 12 639 25 55
lub kliknij przycisk poniżej.

Wyślij zapytanie   Pobierz wersję testową

 


MÓJ PIERWSZY PROJEKT W ADVANCE DESIGN

Jeśli jesteś początkującym użytkownikiem lub niedawno pobrałeś wersję testową Advance Design, koniecznie skorzystaj z bezpłatnego szkolenia "Mój pierwszy projekt w Advance Design".

Mój pierwszy projekt z Advance Design, to zestaw 12 krótkich lekcji wideo przeznaczonych dla początkujących użytkowników, które poprowadzą Cię przez proces nauki korzystania z programu Graitec Advance Design do projektowania i weryfikacji konstrukcji żelbetowych.

Na przykładzie projektu wielopiętrowego budynku administracyjnego pokażemy, jak modelować i obliczać konstrukcję żelbetową.

Advance Design projekt zapisy


WEBINARIA I PREZENTACJA PROGRAMU

filmik

  [Kliknij, aby odtworzyć]

REFERENCJE

Nie wierz nam na słowo! Sprawdź sam co praktycy mówią na temat swojej pracy - naszego narzędzia - oraz o tym jak dzięki Advance Design mogą realizować swoje projekty dużo szybciej.

▶ Sprawdź referencje

 

Graitec Advance Award 2022

Advance Design Award to międzynarodowy konkurs organizowany przez firmę GRAITEC, skierowany do inżynierów budownictwa, biur projektowych. Nagroda jest przyznawana za najlepsze praktyczne wykorzystanie Advance Design w projektach konstrukcji stalowych/drewnianych/betonowych. Konkurs jest otwarty dla klientów, którzy chcą zaprezentować swoje doświadczenie i wiedzę techniczną poprzez projekt wykonany w oprogramowaniu Advance Design. 

Obraz1.jpg

W celu uzyskania szczegółowych informacji odwiedź stronę internetowę Advance Design Award - tutaj.

lub skontaktuj się bezpośrednio

Łukasz Jędrzejewski, GRAITEC
Telefon: +48 792 23 86 93
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pierwsza edycja międzynarodowego konkursu Graitec Advance Award miała finał w październiku 2021. Z przeszło 50 otrzymanych projektów, aż 21 pochodziło od polskich konstruktorów, inżynierówi architektów. W grupie 12 najwyżej ocenionych projektów,  5 przygotowanych zostało przez polskich projektantów. To udowadnia, że poziom projektowania w Polsce był i nadal jest wysoki.

Zapoznaj się ze wszystkimi projektami zgłoszonymi do GRAITEC Advance Design Award 2021, kliknij tutaj.

ad21

Dowiedz się więcej:

Jeśli chcesz otrzymać wycenę lub uzyskać więcej informacji o programie Advance Design,
zadzwoń do nas pod numer
+48 12 639 25 55
lub kliknij przycisk poniżej.

Wyślij zapytanie   Pobierz wersję testową

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.