Oprogramowanie własne Graitec

GRAITEC od ponad 25 lat jest dostawcą oprogramowania BIM dla branży konstrukcji żelbetowych, drewnianych i stalowych.

Dostarczamy użytkownikom na całym świecie wysoko wydajne oprogramowanie inżynierskie, które dotychczas zostało wykorzystane w ponad milionie projektów z użyciem technologii GRAITEC, co czyni Graitec drugim co do wielkości niezależnym europejskim dostawcą oprogramowania dla branży inżynieryjnej i budowlanej.

Cały czas staramy się ulepszać nasze istniejące aplikacje, a także opracowywać nowe, innowacyjne oprogramowanie BIM, aby usprawnić działania biznesowe i procesy projektowania naszych klientów.

Nasza innowacyjne oprogramowanie wspierające technologię BIM pomaga również zwiększyć produktywność użytkownika i skrócić czas projektowania, jednocześnie umożliwiając efektywną komunikację w dzisiejszej erze połączenia pomiędzy rozbudowanymi zespołami projektowymi BIM.

Dowiedz się więcej o innowacyjnych i wydajnych rozwiązaniach GRAITEC z zakresu oprogramowania, klikając w poniższe zdjęcia.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu z nami, dzwoniąc pod numer +48 12 639 25 00 lub klikając przycisk poniżej.

 

Wyślij zapytanie   Pobierz wersję testową

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.