Subskrypcja programów z rodziny Autodesk LT

Autodesk LT Family - subskrypcja

Produkty z rodziny Autodesk LT zapewniają dostęp do wydajnych wersji oprogramowania Autodesk za niewielką część kosztów pełnych wersji, oferując użytkownikom doskonały stosunek jakości do ceny.

zakup oprogramowanie AutoCAD LT FamilyW większości przypadków użytkownicy nie potrzebują całego zakresu funkcjonalności dostarczanych w pełnych wersjach, ale chcą nadal korzystać z efektywnych narzędzi oprogramowania Autodesk, współpracując z innymi projektantami.

Dostosowane do konkretnych branż, takich jak branża architektoniczna i mechaniczna, dostęp do szeregu zaawansowanych narzędzi do tworzenia unikalnych rysunków i projektów dla Twoich Klientów w bardzo przystępnej cenie.

Autodesk nieustannie stara się ulepszać te narzędzia, umożliwiając Ci dostęp do najlepszego oprogramowania, aby zapewnić Ci konkurencyjność i bycie na bieżąco z nowymi trendami w branży, w tym FOMT (Future of Making Things), cyfrowe prototypowanie, wytwarzanie przyrostowe, wdrażanie BIM, etc.

Jak dokonać zakupu?

Subskrybowanie oprogramowania LT to jeden z najbardziej opłacalnych sposobów na osiągnięcie doskonałej jakości projektów w przystępnej cenie. Użytkownicy mogą wybierać spośród wielu okresów długości subskrypcji - zarówno krótko, jak i długoterminowych, w zależności od indywidualnych potrzeb. Dodatkowo subskrybenci uzyskują dostęp do szeregu korzyści, takich jak aktualne oprogramowanie, renderowanie w chmurze z Revit LT i elastyczne licencjonowanie.

Z Autodesk LT możesz mieć pewność, że kupujesz i korzystasz z najlepszego na świecie oprogramowania branżowego, które pozwoli Ci wyprzedzić konkurencję i realizować projekty na czas z maksymalną wydajnością i spójnością.

Wystarczy kliknąć przycisk „Kup teraz” lub alternatywnie w celu uzyskania dalszych informacji dotyczących miesięcznej, rocznej lub trzyletniej subskrypcji, po prostu zapytaj nas o wycenę, klikając odpowiedni przycisk poniżej lub zadzwoń do nas.

Subskrybuj swoje ulubione produkty i pakiety Autodesk AutoCAD LT

autocad lt 2021 badge 136pxKup Autodesk AutoCAD LT 

AutoCAD LT został stworzony specjalnie z myślą o dostarczeniu oprogramowania łatwego w obsłudze, dzięki czemu użytkownicy mogą tworzyć szybciej wysokiej jakości rysunki 2D. Jako że efektywna współpraca odgrywa dużą rolę w branży, AutoCAD LT jest niezwykle przydatnym narzędziem pozwalającym udostępniać projekty na wielu platformach. Możesz zakupić AutoCAD LT online lub skontaktować się z nami z zapytaniem o cenę programu.


inventor lt 2021 badge 136pxKup Autodesk Inventor LT 

Jeśli szukasz wysokiej klasy oprogramowania do modelowania parametrycznego 3D na poziomie części, Inventor LT to produkt dla Ciebie. Dzięki wielu znakomitym narzędziom, projektanci elementów mechanicznych mogą sprawnie tworzyć doskonałe projekty 3D za przystępną cenę oprogramowania. Możesz zakupić Autodesk Inventor LT online lub skontaktować się z nami z zapytaniem o cenę programu.


revit lt 2021 badge 136pxKup Autodesk Revit LT 

Revit LT to oprogramowanie 3D obsługujące przepływy pracy BIM dla osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z modelowaniem informacji o budynku. Dzięki wielu niezbędnym funkcjom możesz tworzyć najwyższej jakości projekty architektoniczne i z łatwością udostępniać je współpracownikom, a wszystko to podczas pracy z przyjaznym dla użytkownika interfejsem. Możesz zakupić Autodesk Revit LT online lub skontaktować się z nami z zapytaniem o cenę programu.


maya lt 2020 badge 136px optKup Autodesk Maya LT 

Modeluj, animuj i projektuj. Stwórz swoją własną grę dzięki niezwykłemu oprogramowaniu 3D Maya LT. Przesyłaj do chmury i udostępniaj projekty współpracownikom, znajomym i klientom. Subskrybując silniki gier Autodesk, takie jak Stingray, będziesz mógł/mogła zamienić swoje wizje dotyczące grafiki i animacji 3D w rzeczywistość. Możesz zakupić Autodesk Maya LT online lub skontaktować się z nami z zapytaniem o cenę programu.


autocad inventor lt suite 2021 badge 136pxKup Autodesk AutoCAD Inventor LT Suite 

Chcesz podjąć swoje pierwsze kroki w kierunku cyfrowego prototypowania? Pakiet AutoCAD Inventor LT jest dla Ciebie. Twórz złożenia i modele 3D za pomocą szeregu narzędzi CAD, dzięki integracji dwóch zaawansowanych programów. Możesz zakupić Autodesk AutoCAD Inventor LT Suite online lub skontaktować się z nami z zapytaniem o cenę pakietu.


autocad revit lt suite 2021 badge 136pxKup Autodesk AutoCAD Revit LT Suite 

Odkryj możliwości modelowania informacji o budynku za pomocą połączenia oprogramowania AutoCAD LT i Revit LT. Narzędzia, których potrzebujesz do tworzenia dokładnych architektonicznych modeli BIM 3D, znajdziesz w tym wyjątkowym pakiecie. Możesz zakupić Autodesk AutoCAD Revit LT Suite online lub skontaktować się z nami z zapytaniem o cenę pakietu.


Jeśli kupujesz bezpośrednio od Graitec w przeciwieństwie do online, oferujemy szereg elastycznych opcji płatności, aby spełnić większość wymagań budżetowych (w zależności od wartości zamówienia), w tym formę płatności kartą kredytową lub leasing.

Dodatkowo wszystkie zakupy są objęte 30-dniową bezpłatną pomocą techniczną z zakresu instalacji, co umożliwi Ci sprawne rozpoczęcie użytkowania oprogramowania.

Jeśli chcesz porozmawiać przed dokonaniem zakupu, zadzwoń do nas pod numer +48 12 639 25 00 lub kliknij przycisk poniżej, a my z chęcią pomożemy Ci.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.