AutoCAD MEP

Oprogramowanie Autodesk AutoCAD MEP 

autocad mep 2021 badge 256px optOprogramowanie Autodesk AutoCAD MEP jest przeznaczone dla projektantów i kreślarzy instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych i HVAC (wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, grzewczych i chłodniczych).

AutoCAD MEP jest programem opartym na platformie AutoCAD i został wzbogacony o zestaw narzędzi przeznaczony specjalnie dla branży MEP, aby poprawić wydajność i dokładność projektowania instalacji budowlanych oraz umożliwić wykrywanie potencjalnych kolizji w celu uniknięcia dodatkowych kosztów związanych ze zmianami w projekcie na miejscu budowy.

Licencje AutoCAD MEP można nabyć jako samodzielny produkt. Dla inżynierów instalatorów wykonujących projekty z dziedziny instalacji elektrycznych, mechanicznych i wodno-kanalizacyjnych w środowisku BIM lub współpracujących z innymi branżami budowlanymi, AutoCAD® MEP jest również dostępny w ramach kolekcji Autodesk Architecture, Engineering & Construction Collection i wchodzi teraz także w skład AutoCADa ze specjalistycznymi zestawami narzędzi branżowych (One AutoCAD).

Aby otrzymać wycenę programu AutoCAD MEP lub uzyskać więcej informacji, kliknij przycisk na dole strony.

Dlaczego warto zakupić Autodesk AutoCAD MEP?

AutoCAD MEP pozwala zautomatyzować większość prac kreślarskich dzięki czemu projektant może skupić uwagę na czynnościach najistotniejszych takich jak właściwy dobór elementów instalacji, optymalizacja rozwiązań, a także precyzyjna koordynacja z innymi branżami np. architektami i konstruktorami.

Program umożliwia tworzenie trójwymiarowych modeli instalacji rurowych poprzez rysowanie schematu liniowego na rzucie lub w 3D, przy czym szkic 2D jest automatycznie przekształcany na model 3D.

Projektanci i kreślarze mogą prezentować dane systemów technicznych i obliczane wartości w zestawieniach. Wprowadzanie zmian w projekcie powoduje automatyczną aktualizację zestawień, ograniczając liczbę błędów w dokumentacji budowlanej.

Producenci z branży MEP mogą być również zainteresowani oprogramowaniem Autodesk Fabrication.

Aby otrzymać wycenę lub uzyskać więcej informacji albo omówić Twoje wymagania dotyczące projektowania instalacji budowlanych, zadzwoń do nas pod numer +48 12 639 25 00 lub kliknij poniższy przycisk.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.