AutoCAD Map 3D

Oprogramowanie AutoCAD® Map 3D CAD & GIS Infrastructure

autocad map 3d 2021 badge 256px optAutoCAD Map 3D to oprogramowanie zbudowane na platformie AutoCAD, które służy do projektowania infrastruktury i zarządzania danymi przestrzennymi. Zapewnia specjalistom ds. GIS, planistom i inżynierom szeroki dostęp do danych CAD i GIS oraz możliwość ich weryfikacji i współdzielenia.

AutoCAD Map 3D łączy narzędzia do projektowania wspomaganego komputerowo (CAD) z systemami informacji geograficznej (GIS), oferując bezpośredni dostęp do danych związanych z mapami w środowisku CAD.

Zastosowania

  • Tworzenie i edycja map
  • Tworzenie i edycja baz danych
  • Przeprowadzanie analiz GIS
  • Projektowanie i zarządzanie sieciami wodociągowymi, kanalizacyjnymi, gazowymi i elektrycznymi

Kluczowe funkcje

Elementy branżowe

Dostarczane z oprogramowaniem elementy branżowe (sieci elektryczne, gazowe, wodne i kanalizacyjne) umożliwiają sprawne wprowadzanie danych, wykonanie analiz, zarządzanie oraz raportowanie.

Technologia

Program AutoCAD Map 3D umożliwia bezpośrednie połączenie i korzystanie z danych przestrzennych i atrybutów dostępnych w różnych formatach i usługach sieciowych.

Łączenie danych CAD i GIS

Aplikacja oferuje możliwość swobodnego przechodzenia pomiędzy danymi CAD i GIS, a także łączenie danych zebranych w terenie za pomocą urządzeń GPS i instrumentów geodezyjnych w celu dokładnej aktualizacji rysunków, map i baz danych.

Narzędzia do analiz GIS

Program zawiera zestaw narzędzi dający możliwość przeprowadzania typowych analiz GIS.

Udostępnianie danych

Oprogramowanie współpracuje z internetową aplikacją kartograficzną, która pozwala użytkownikom szybko i ekonomicznie publikować i udostępniać dane CAD i GIS oraz informacje o zasobach za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Jeśli chcesz otrzymać wycenę lub dowiedzieć się, jakie korzyści może przynieść program AutoCAD Map 3D Twojej firmie poprzez zwiększenia produktywności i rentowności, zadzwoń do nas pod numer +48 12 639 25 00 lub kliknij przycisk poniżej.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.