AutoCAD LT

AutoCAD LT dla komputerów PC i AutoCAD LT dla komputerów Mac:

autocad lt 2021 badge 256px

AutoCAD LT dla komputerów PC i AutoCAD LT® dla komputerów Mac to proste i niezawodne narzędzie od Autodesk do wykonywania profesjonalnej, dwuwymiarowej dokumentacji technicznej. Zapewnia prawdziwą zgodność z oryginalnym formatem plików DWG.

Najistotniejsze cechy programu:

Rysunki 2D

Podstawową funkcją programu AutoCAD LT jest możliwość tworzenie dokumentacji rysunkowej w 2D. Program umożliwia tworzenie prostych i złożonych rysunków przy pomocy standardowych kształtów (linii, łuków, ...), udostępnia pełną paletę funkcji do modyfikacji obiektów (rozciągnij, kopiuj, skaluj, ...) i pozwala na dodawanie opisów (tekst, wymiary i tabele).

Kompatybilność i łatwa współpraca

Dzięki oryginalnej technologii DWG™ program AutoCAD LT umożliwia elastyczne i bezpieczne współdzielenie plików oraz współpracę z kolegami i klientami korzystającymi z różnych platform. AutoCAD LT oferuje stuprocentową zgodność z formatem DWG wykorzystywanym przez pełną wersję AutoCAD.

Większa wydajność

Program AutoCAD LT stworzono dla potrzeb efektywnego dokumentowania projektów dbając o wydajność kreślenia i intuicyjną obsługę. Wśród wielu ułatwiających pracę funkcji, można wymienić między innymi: obsługę dynamicznych bloków, ukrywanie i izolowanie wybranych obiektów, obsługa przeźroczystości warstw, możliwość łączenia rysunków z plikami zewnętrznymi (np. jpg, pdf), czy automatyczne autouzupełnianie poleceń.

Główne różnice w stosunku do AutoCAD

Program w stosunku do wersji pełnej AutoCADa nie posiada funkcji rysowania trójwymiarowego, dostosowywania (LISP, ARX, VBA), grafiki prezentacyjnej, zarządzania standardami CAD oraz nie jest dostępny w postaci licencji sieciowych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o AutoCAD LT lub otrzymać wycenę, zadzwoń do nas po numer +48 12 639 25 00 lub kliknij przycisk poniżej:

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.