AutoCAD Electrical

Oprogramowanie Autodesk AutoCAD Electrical 

autocad electrical 2021 badge 256px opt

Oprogramowanie AutoCAD Electrical zostało stworzone specjalnie dla projektantów elektrycznych systemów sterowania. Zautomatyzowane zadania oraz obszerne biblioteki symboli umożliwiają zwiększenie wydajności, wyeliminowanie błędów i stanowią źródło informacji potrzebnych w fazie wykonawczej.

AutoCAD Electrical jest dostępny w ramach programu AutoCAD ze specjalistycznymi zestawami narzędzi, jak również wchodzi w skład kolekcji Autodesk Architecture, Engineering & Construction Collection i kolekcji Product Design & Manufacturing Collection, która jest doskonałym rozwiązaniem dla użytkowników zajmujących się cyfrowym prototypowaniem i dla tych, którzy chcą eksportować dane, aby móc je wykorzystać w oprogramowaniu do modelowania 3D, takim jak Autodesk Inventor.

Dlaczego warto zakupić Autodesk AutoCAD Electrical?

AutoCAD Electrical dostarcza narzędzia potrzebne do szybkiego i precyzyjnego projektowania systemów sterowania przy jednoczesnym znaczącym obniżeniu kosztów.

AutoCAD Electrical posiada zestaw zaawansowanych narzędzi pozwalających zaprojektować lub zmodyfikować schematy obwodów elektrycznych znacznie szybciej niż w AutoCAD czy AutoCAD LT. Program pozwala użytkownikom wyeliminować błędy, które zwykle pojawiają się podczas projektowania systemów sterowania. Wiele pracochłonnych czynności takich jak rysowanie drabinek czy rysowanie przewodów jedno lub wielofazowych jest zautomatyzowane. Program kontroluje numerację przewodów, etykiety symboli elektrycznych oraz odnośniki pomiędzy cewkami w przekaźnikach a stykami.

Na każdym etapie projektu projektant może wygenerować raporty zestawienia komponentów czy listy połączeń. Wszystkie wykorzystywane w projekcie rysunki są zarządzane za pomocą menadżera projektu, co pozwala zachować lub narzucić spójność standardów w całym projekcie. AutoCAD Electrical jest dostarczany z katalogiem ponad 65 000 tysięcy inteligentnych symboli elektrycznych, obejmujących pełną gamę urządzeń wejścia-wyjścia takich jak przełączniki, czujniki, lampy i wiele innych.

Aby dowiedzieć się więcej o oprogramowaniu AutoCAD Electrical, otrzymać wycenę lub umówić się na konsultację w celu omówienia, w jaki sposób oprogramowanie CAD firmy Autodesk może pomóc Twojej firmie zwiększyć wydajność, zadzwoń do nas pod numer +48 12 639 25 00 lub kliknij poniższy przycisk.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.