AutoCAD Architecture

AutoCAD Architecture 

autocad architecture 2021 badge 256px optOprogramowanie CAD dla architektów

Autodesk AutoCAD Architecture został specjalnie opracowany dla branży architektonicznej i zawiera specjalistyczne narzędzia zwiększające wydajność.

Oprogramowanie to jest zbudowane na znajomej platformie AutoCAD, dzięki czemu nowy użytkownik już po wstępnym szkoleniu może z łatwością przejść do korzystania z tego wydajnego oprogramowania CAD w celu przyspieszenia tworzenia rysunków i zestawień oraz innej niezbędnej dokumentacji.

W przypadku architektów, którzy potrzebują dostępu do dodatkowego oprogramowania BIM (Building Information Modelling), program Autodesk AutoCAD Architecture można subskrybować w ramach kolekcji AEC (Architecture, Engineering & Construction Collection) lub jako część AutoCADa ze specjalistycznymi zestawami narzędzi branżowych.

Dlaczego warto zakupić Autodesk AutoCAD Architecture?

Zestaw narzędzi AutoCAD Architecture 2020 zawiera specjalistyczne funkcje, w tym tworzenie opisów indeksowych, dostęp do bibliotek symboli, części i komponentów, szybkie generowanie harmonogramów i automatyczne oznaczanie i aktualizacja zmian w modelu.

Zestaw narzędzi do projektowania architektonicznego obejmuje zautomatyzowane narzędzia do wstawiania elementów, takich jak okna, drzwi i ściany, wstępne generowanie elewacji 2D i przekrojów na podstawie rzutów oraz aktualizacja rysunków wynikająca ze zmian w projekcie.

Aby otrzymać wycenę, uzyskać więcej informacji o programie AutoCAD® Architecture, oprogramowaniu BIM lub umówić się na konsultację w celu omówienia swoich wymagań, zadzwoń do nas pod numer +48 12 639 25 00 lub wypełnij nasz formularz, klikając przycisk poniżej.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.