Autodesk CAM baner

Oprogramowanie Autodesk HSM zintegrowane z Inventorem

Oprogramowanie Autodesk HSM to rozwiązanie CAM (komputerowo wspomagane wytwarzanie) w pełni zintegrowane z programem Inventor. Ten kompletny pakiet CAM łączy etap projektowania z fazą obróbki na maszynach CNC.
 
Obecnie czas wprowadzania produktów na rynek jest niezwykle ważny, dlatego też oprogramowanie CAM skracające czas produkcji jest najbardziej wydajnym rozwiązaniem projektowym.

Jeśli chcesz otrzymać wycenę Autodesk Inventor HSM CAM lub uzyskać więcej informacji, kliknij przycisk na dole strony.

Krótka prezentacja Autodesk HSM CAM

Autodesk HSM

Korzystając z dedykowanego narzędzia Autodesk CAM - Inventor HSM, będziesz mógł generować kod NC dla maszyn CNC, aby skierować swoje projekty wykonane w programie Inventor bezpośrednio na linię produkcyjną.
 
W zależności od Twoich potrzeb, Autodesk dostarcza Ci idealne rozwiązanie CAM:

Autodesk Inventor HSM Express

Inventor HSM Express to darmowe oprogramowanie CAM, które umożliwia tworzenie zaawansowanych procesów obróbki części za pomocą frezowania 2-osiowego i 2,5-osiowego.

Autodesk Inventor HSM & Inventor HSM Pro

Program Autodesk Inventor HSM umożliwi Ci korzystanie z aplikacji do obróbki 2.5D, 3D i 3 + 2. Natomiast wersja Inventor HSM Pro zapewni Ci dostęp do najbardziej zaawansowanego rozwiązania CAM do obróbki 2.5D, 3D i 5-osiowej.

Rozwiązania te są dostępne w ramach kolekcji Autodesk Product Design & Manufacturing Collection (Kolekcja z zakresu projektowania i wytwarzania produktów).rozwiązanie CAM

Korzystanie z rozwiązania CAM od Autodesk pomoże Twojej firmie:

  • Utrzymać spójność procesu projektowego
  • Usprawnić proces zarządzania danymi
  • Ułatwić efektywną współpracę
  • Sprawnie łączyć etap projektowania z fazą obróbki

Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić Twoje wymagania projektowe związane z Autodesk HSM CAM. Zadzwoń do nas pod numer +48 12 639 25 00 lub kliknij poniższy przycisk, aby otrzymać wycenę lub uzyskać więcej informacji dotyczących tego rozwiązania CAM.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.