autodesk-simulation

Oprogramowanie Autodesk Simulation

autodesk simulation mechanical 2018Autodesk Simulation to oprogramowanie do symulacji mechanicznych pozwalające firmom szybciej wprowadzać produkty na rynek przy niższych kosztach.

Wprowadzenie produktu na dzisiejszy wymagający rynek stało się jeszcze trudniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Jednakże Autodesk zapewnił, że oprogramowanie CAD do cyfrowego prototypowania (kiedyś w zaskresie cenowym tylko dla dużych korporacji) jest obecnie w korzystnej cenie, dzięki czemu większość firm może sobie pozwolić na jego zakup.

Narzędzia do symulacji od Autodesk są zintegrowane ze światowej klasy oprogramowanianiem Autodesk Inventor w ramach kolekcji Product Design & Manufacturing Collection, umożliwiając firmom precyzyjne cyfrowe prototypowanie całego projektu w celu ustalenia obszarów, takich jak idealny dobór materiałów, wpływ na środowisko czy trwałość i niezawodność produktu.


Pakiet programów Autodesk Simulation Packages zawiera:

  • Autodesk Simulation Mechanical
  • Autodesk Simulation Multiphysics
  • Autodesk Simulation CFD
  • Autodesk Moldflow

Podobnie jak w przypadku innych rozwiązań Autodesk, oprogramowanie Autodesk Simulation zostało zaprojektowane z myślą o maksymalnej łatwości użytkowania w porównaniu z innymi programami do symulacji, dzięki czemu firmy mogą znacznie szybciej nauczyć się korzystać z oprogramowania i cieszyć się szybszym zwrotem z inwestycji.

Aby otrzymać wycenę lub dowiedzieć się więcej o oprogramowaniu Autodesk Simulation i jego korzyściach dla Twojej firmy, zadzwoń do nas pod numer +48 12 639 25 00 lub kliknij poniższy przycisk.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.