Autodesk Vault - zarządzanie danymi - baner

Zarządzanie danymi z Autodesk Vault 

vault workgroup 2021 badge 256px opt

Oprogramowanie Autodesk Vault do zarządzania danymi zostało specjalnie stworzone, aby pomóc firmom i specjalistom zaangażowanym w BIM, projekty budowlane i inżynieryjne lub cyfrowe prototypowanie w efektywnym zarządzaniu danymi projektowymi.

Projektowanie oparte na modelu staje się normą, a potrzeba efektywnej współpracy, zarządzania i śledzenia coraz większej ilości danych cyfrowych jest coraz ważniejsza, często będąc warunkiem wstępnym dla wielu projektów.

Autodesk Vault dostarcza doskonały zestaw narzędzi do zarządzania danymi CAD, które mogą być następnie udostępniane globalnym przedsiębiorstwom i użytkownikom aplikacji innych niż CAD. Ponadto, Autodesk Vault jest zintegrowany z Microsoft SharePoint, Outlook (i innymi aplikacjami biurowymi), a także z zewnętrznymi systemami ERP.

Program Autodesk Vault jest dostępny w wielu wersjach, aby spełnić różne wymagania firm dotyczące zarządzania danymi.

Obejmują one:

  • Vault Basic, który pozwala organizować, zarządzać i śledzić tworzenie danych, symulację i dokumentację.
  • Vault Professional, który umożliwia integrację zaawansowanych funkcji z aplikacjami biznesowymi.
  • Vault Workgroup, który obejmuje bardziej zaawansowane zarządzanie danymi, jak również funkcję administrowania i konfiguracji.
  • Vault Office, który umożliwia użytkownikom oprogramowania innego niż CAD wzięcie udziału w procesie zarządzania danymi.

Zarządzanie ogromnymi ilościami danych, dostarczanie złożonych projektów i praca w zespołach często generuje szereg wyzwań, które mogą prowadzić do błędów lub spowodować, że istotne etapy projektu zostaną pominięte. Wiele z tych wyzwań można jednak łatwo pokonać, wdrażając Autodesk Vault jako Twoje rozwiązanie do zarządzania danymi.

W poniższych filmach prezentujących Autodesk Vault, przyjrzymy się typowym codziennym wyzwaniom, przed jakimi stają projektanci i dowiemy się, jak Vault może pomóc je pokonać i tym samym usprawnić procesy projektowania.

Ogólny zarys programu Autodesk Vault

Film poniżej w interesujący sposób przedstawia niektóre z wyzwań projektowych.

 

Techniczny zarys programu Autodesk Vault

Jak szybciej znaleźć pliki Inventor i inne dane projektu

inventor-vault-find-files-fasterCzy spędzasz godziny, szukając plików Inventor? Czy wyszukanie klienta, numeru rysunku lub innej właściwości pomogłoby szybciej znaleźć pliki Inventor?
Z programem Vault możesz znaleźć to, czego potrzebujesz, kiedy tego potrzebujesz!

Wykorzystaj rozbudowane narzędzia Vault do znalezienia danych za pomocą wyszukiwania opartego na właściwościach, zapisanych wyszukiwań, skrótów i więcej. Wyświetlaj dowolną właściwość pliku podczas przeglądania. Dowiedz się więcej, oglądając film po lewej stronie.

Jak uniknąć nadpisywania plików Inventor

inventor-vault-collaborationCzy chcesz zapobiec temu, aby inni członkowie Twojego zespołu nadpisywali Twoje dane w Inventor? Czy obecnie masz problemy ze współpracą nad projektami Inventor na współdzielonych folderach serwera?

Autodesk Vault umożliwia współpracę na tych samych projektach bez obawy nadpisania danych innych użytkowników i pozwala sprawdzić kto pracuje nad danym plikiem z jego historią i automatycznymi wersjami.

Vault skutecznie usuwa komplikacje związane z napędami współużytkowanymi i odwzorowanymi folderami podczas pracy z danymi programu Autodesk Inventor ze scentralizowanym miejscem przechowywania i zwiększoną produktywnością dzięki współpracy projektowej. Dowiedz się więcej o tym, w jaki sposób program Autodesk Vault może zapobiec nadpisywaniu danych, oglądając film po lewej stronie.

Jak szybko skopiować istniejące zespoły i pliki Inventor

inventor-vault-copy-designW jaki sposób obecnie używasz ponownie lub tworzysz iteracje projektów lub zespołów Inventor?

Jeśli obecnie używasz programu Inventor, najprawdopodobniej zauważyłeś/-aś ograniczenia dotyczące nazywania plików, zmieniania właściwości, ponownego używania części, zastępowania części i organizowania danych.

Kopiowanie istniejących projektów w Autodesk Vault jest niezwykle łatwe dzięki automatycznym narzędziom pozwalającym kopiować, ponownie wykorzystywać, zamieniać i zmieniać nazwy za jednym razem! Dowiedz się więcej o kopiowaniu projektu Autodesk Vault z widea po lewej.

 

Bezproblemowa integracja i implementacja CAD

inventor-vault-copy-designZmartwieniem wielu firm wdrażających zarządzanie danymi dla programu Inventor i innych produktów Autodesk jest zmiana sposobu, w jaki użytkownicy muszą pracować w programie Inventor, szkoleń dla użytkowników i komplikacje związane z aktualizacją w połączeniu z systemem zarządzania danymi.

Vault zapewnia zespołowi najlepsze narzędzia do integracji CAD dla produktów Autodesk. Użytkownicy mogą bezproblemowo pracować bezpośrednio z produktu CAD przy minimalnych zmianach w obecnych praktykach.

Wdrożenie i aktualizacja są uproszczone wraz z wypuszczeniem produktu tego samego dnia i minimalną konfiguracją. Dowiedz się więcej o płynnej integracji CAD z Autodesk Vault z widea po lewej.

Ulepsz zarządzanie zmianami w programie Inventor

inventor-vault-revision-controlW jaki sposób Twoja firma obecnie kontroluje blokowanie plików Inventor? Czy masz trudności z ustaleniem czy plik jest dostępny lub czy można go zmodyfikować? Jak obecnie zarządzasz korektami plików Inventor?

Autodesk Vault umożliwia firmom kontrolowanie danych programu Inventor za pomocą zabezpieczeń folderów i plików. Wprowadź procesy bezpieczeństwa i wydań dla projektów wykonanych w Inventorze, które pasują do wymagań Twojej firmy. Zautomatyzuj zarządzanie zmianami danych w programie Inventor i wprowadź informacje o zmianach do swoich rysunków.

Dowiedz się, jak zarządzać zmianami w Inventorze z widea po lewej.

Jak wymieniać dane Autodesk Vault z systemami biznesowymi przedsiębiorstw

erp-integrationW jaki sposób obecnie wymieniasz zestawienia materiałowe (BOM) Inventora z innymi działami lub systemami biznesowymi w Twojej firmie?

Szukasz sposobu na uniknięcie kosztownych błędów dotyczących nieprawidłowych lub brakujących informacjach między systemami biznesowymi i zautomatyzowanie wyników BOM Inventora dla innych systemów biznesowych przedsiębiorstwa?

Autodesk Vault umożliwia firmom wykorzystanie projektu Inventor i informacji BOM w systemach biznesowych przedsiębiorstwa dzięki prostej funkcji Vault do eksportowania i importowania lub dalszą automatyzację za pomocą Vault API i zapewnia usprawnioną komunikację między systemami biznesowymi w firmie.

Dowiedz się więcej na temat integracji danych Autodesk Inventor z innymi systemami biznesowymi z widea po lewej stronie.

Autodesk Vault Basic a Vault Professional

Obejrzyj wideo poniżej, które przedstawia zalety wersji profesionalnej programu Vault.

Aby uzyskać więcej informacji o Autodesk Vault, otrzymać wycenę lub jeśli chcesz porozmawiać z konsultantem w celu omówienia Twoich wymagań projektowych, zadzwoń do nas pod numer +48 12 639 25 00 lub kliknij przycisk poniżej.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.