Revit LT - baner

Oprogramowanie Autodesk Revit LT Suite 

autocad revit lt suite 2021 badge 256px opt

Oprogramowanie AutoCAD Revit LT Suite i Revit LT to najnowsza wersja tego przystępnego cenowo i popularnego oprogramowania BIM (modelowanie informacji o budynku).

Kupując pakiet Revit LT, uzyskasz dostęp do zestawu narzędzi podobnego do tego w pełnej wersji oprogramowania Revit. Revit LT zapewnia niezwykle wydajną platformę oprogramowania dla branży budowlanej w bardzo przystępnych cenach, otwierając dostęp do BIM znacznie szerszej grupie użytkowników.

Użytkownicy programu Revit LT będą mogli aktywnie uczestniczyć w znacznie większych projektach zorientowanych na BIM, w znacznie niższej cenie, jednocześnie odnosząc korzyści związane z wydajnością dla projektów innych niż BIM.

Obejmuje to możliwość generowania wizualizacji 3D, renderowania fotorealistycznych obrazów za pomocą usług chmurowych Autodesk 360, szybkiego i łatwego tworzenia wysokiej jakości dokumentacji i rysunków (w tym widoków izometrycznych) oraz automatycznego generowania utworzonych zestawień w celu przeglądu kosztów i szybszego szacowania kosztów budowy.

Revit LT - Twój pierwszy krok do świata BIM

 

oprogramowanie Revit LT - zrzut ekranu

Revit LT a Revit LT Suite

Rozumiemy, że nie wszyscy użytkownicy będą gotowi całkowicie przerzucić się na platformę Revit i że wiele z nich nadal będzie posiadało starsze dane lub może po prostu będzie chciało używać AutoCAD LT do prostych projektów i dokumentacji 2D. Znaczącą korzyścią z zakupu pakietu jest niski koszt programu Revit LT razem z AutoCAD LT w tym samym pakiecie, co jest najtańszym sposobem uzyskania dostępu do tych obu platform oprogramowania w porównaniu do subskrybowania każdego z tych produktów indywidualnie.

Posiadacze AutoCAD LT maksymalnie wykorzystujący funkcje pakietu Revit LT będą mogli odkryć nowe możliwości biznesowe związane z technologią BIM, mogąc w dalszym ciągu korzystać w pełni z funkcji AutoCAD LT dla swoich obecnych i stałych klientów. To naturalnie zmniejsza ryzyko związane z adopcją BIM i pozwala firmom na eksplorację rynku BIM we własnym tempie.

Jak zakupić pakiet Revit LT?

Koszty licencji Revit będą się różnić w zależności od długości okresu ważności licencji i są bardzo przystępne dzięki modelowi licencjonowania Autodesk opartemu na subskrypcji. Subskrypcja może być zakupiona na okres miesięczny, roczny lub trzyletni, przy czym najbardziej korzystna cenowo jest opcja 3-letnia.

Graitec oferuje szereg elastycznych opcji płatności, w tym formę płatności kartą kredytową, bezpośredniego fakturowania, płatności na rachunek lub leasingu. Ponadto przy zakupie każdej licencji otrzymasz od nas bezpłatną 30-dniową pomoc techniczną z zakresu instalacji.

Aby złożyć zamówienie na zakup programu Autodesk Revit LT lub pakietu AutoCAD Revit LT (w tym AutoCAD LT) w jak najlepszej cenie lub w celu uzyskania więcej informacji, zadzwoń do nas pod numer +48 12 639 25 00 lub kliknij przycisk poniżej.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.