Autodesk Navisworks baner

Oprogramowanie Autodesk Navisworks Manage & Simulate

navisworks 2021 badge 256px opt

Autodesk Navisworks to program dla architektów i inżynierów budowlanych umożliwiający zebranie danych projektowych, zawartych w różnorodnych formatach plików, utworzonych w aplikacjach firmy Autodesk (AutoCAD, Revit, Plant 3D, Inventor) oraz pozostałych producentów oprogramowania (m.in. Bentley, Dassault, Graphisoft) w jednym środowisku 3D i nadzorowanie ich wzajemnych interakcji. Wynikiem jest całościowy podgląd projektu umożliwiający weryfikację, koordynację i wizualizację.

Navisworks ma za zadanie pomóc w koordynacji wielobranżowej modeli BIM (Building Information Modelling), ale także może służyć jako narzędzie do zarządzania harmonogramem budowy, przedmiarów i kosztorysowania. Przedmiary i kosztorysowanie może być tworzone w oparciu o dane z modelu 3D oraz dokumentacji 2D zapisanej w formacie pdf.

Rodzina programów Autodesk Navisworks dostępna jest jako część kolekcji Autodesk Architecture, Engineering & Construction Collection i jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników, których wymagania z zakresu oprogramowania CAD wykraczają poza pojedynczą aplikację CAD.

Aby uzyskać więcej informacji o Autodesk Navisworks lub otrzymać wycenę, wystarczy kliknąć przycisk na dole strony.

Rodzina programów Autodesk Navisworks składa się z następujących produktów:

Autodesk Navisworks Freedom

Wersja Freedom to darmowy program do przeglądania projektów. Umożliwia on wyświetlanie modeli opracowanych w NavisWorks (pliki .nwd) oraz formacie DWF. Pozwala na dostęp do właściwości obiektów, komentarzy, symulacji, animacji itp. Oferuje pełen zestaw narzędzi do nawigacji oraz umożliwia wyświetlanie w czasie rzeczywistym wszelkich typów materiałów, tekstur itp.

Autodesk Navisworks Simulate 2020

Wersja Simulate służy do przeglądania projektów i jest wyposażona w zaawansowane narzędzia do rewizji, analizowania, symulowania i koordynowania informacji projektowych. Zapewnia kompleksowy zestaw narzędzi do oznaczania, przeglądu i komentowania, wspierając współpracę pomiędzy wszystkimi branżami projektowymi. Wszechstronne symulacje 4D łączące geometrię modelu z datami i godzinami, umożliwiają odtworzenie sekwencji instalacji bądź wyburzania. Natomiast fotorealistyczne animacje umożliwiają prezentację zamierzeń projektowych i symulację budowy.

Autodesk Navisworks Manage 2020

Autodesk Navisworks Manage to najbardziej rozbudowana wersja programu. Służy do weryfikacji projektów, umożliwiając przeprowadzanie analiz i symulacji oraz koordynowanie informacji. Integruje w pojedynczym projekcie, zarówno duże jak i małe zestawy danych z najważniejszych formatów używanych do modelowania i skanowania 3D, celem wykrywania i zarządzania kolizjami. Oferuje potężne narzędzia wyszukiwania, nawigacji i wyświetlania, wspierające wykrywanie bezpośrednich i pośrednich kolizji. Wersja ta zapewnia kompleksowy monitoring i narzędzia do pracy, dzięki którym można zgłaszać i śledzić zidentyfikowane problemy aż do rozwiązania.

Aby otrzymać wycenę lub uzyskać więcej informacji o programach Navisworks albo omówić swoje wymagania BIM (modelowanie informacji o budynku), zadzwoń do nas pod numer +48 12 639 25 00 lub kliknij przycisk poniżej.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.