konstrukcja budowlana - baner

Oprogramowanie dla branży budowlanej

narzędzia z kolekcji AEC 2019 - AEC Collection

Począwszy od wstępnego planowania koncepcyjnego poprzez kolejne etapy budowy, Autodesk oferuje szereg pakietów oprogramowania 2D i 3D dla branży budowlanej, które jest niezbędne w nowoczesnych projektach budowlanych i inżynieryjnych. Autodesk ma bogatą ofertę oprogramowania z zakresu architektury, inżynierii i budownictwa - od podstawowej dokumentacji 2D przy użyciu programu AutoCAD, po złożone projekty wymagające zaawansowanej metodologii BIM (modelowanie informacji o budynku), wykorzystując technologię Revit.

Chociaż firmy mogą nadal subskrybować poszczególne wersje oprogramowania Autodesk dla branży AEC, na przykład: AutoCAD, Revit, Civil 3D i Advance Steel, produktem sztandarowym Autodesk dla architektów i inżynierów budownictwa jest kolekcja Autodesk AEC Collection.

Zamiast pojedynczych pakietów oprogramowania, kolekcja branżowa zawiera szereg kluczowych narzędzi dla branży AEC za ułamek kosztów zakupu indywidualnych programów.

Oprogramowanie Autodesk

oprogramowanie Autodesk z kolekcji AEC

Oprócz powyższych tytułów oprogramowania, kolekcja AEC umożliwia także dostęp do usługi Autodesk Rendering w celu szybkiego renderowania i przechowywania w chmurze Autodesk.

Kliknij w link, aby dowiedzieć się więcej o kolekcji Autodesk Architecture, Engineering & Construction Collection.

Jeśli chcesz omówić swoje wymagania projektowe pod kątem oprogramowania dla branży AEC, w tym współpracę projektową i rozwiązania do zarządzania danymi lub otrzymać wycenę, wystarczy do nas zadzwonić pod numer +48 12 639 25 00 lub kliknąć w przycisk poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.