Webinaria "Wybierz Advance Design"

Zależy Ci na łatwym i szybkim tworzeniu modelu obliczeniowego?
Czy wprowadzanie zmian i zarządzanie danymi (obciążenia, siatka, rezultaty) jest w ogóle możliwe?
Twoje oprogramowanie nie jest już wspierane i nie masz wpływu na jego rozwój?
Czy chcesz oszczędzić czas wybierając nowoczesne, wydajne narzędzie?
Zależy ci na stałej, bezpośredniej pomocy producenta?

Weź udział w przygotowanych webinariach i zobacz gdzie Advance Design, program MES na licencji wieczystej, może sprawdzić się lepiej niż twoje obecne oprogramowanie!

     
   Kiedy?
od 22 do 25 listopada

Dla kogo?
Projektanci konstrukcji pracujący w środowisku BIMu
 

  W jaki sposó?
Online

  PREZENTERZY

  
 

     Michał Nowicki
     Local Product Manager
     GRAITEC Polska

     Kamil Dziedzic
      Local Product Manager
      GRAITEC Polska

Michał to absolwent Wydziału Budownictwa Lądowego Politechniki Gdańskiej oraz nauczyciel akademicki. Dzięki wieloletniej praktyce projektowej i eksperckiej bez problemu obraca się w takich obszarach jak prowadzenie szkoleń z projektowania i analizy konstrukcji czy prowadzenie implementacji narzędzi BIM. Ukończył studia na Politechnice Rzeszowskiej, na wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury, specjalność Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie. Swoją wiedzę pozyskał analizując i weryfikując modele w programie Autodesk Robot Structural Analysis. Przez wzgląd na swoje zainteresowanie metodą elementów skończonych aktywnie bierze udział w doskonaleniu programu Advance Design.


    Mateusz Małosz
     Technical Support Team Engineer
     GRAITEC Polska

 
Absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej na kierunku Budownictwo, specjalność Konstrukcje Żelbetowe. Od 3 lat Inżynier Wsparcia Technicznego w obszarze analizy i wymiarowania konstrukcji budowlanych w Graitec. Zajmuje się wsparciem inżynierów konstruktorów zarówno merytorycznie jak i praktycznie w obsłudze dedykowanych programów gałęzi Simulate.  

 4 godziny merytoryki

 AGENDA

Poniedziałek 22.11, godz: 14
Czy modelowanie budynków w MES może być tak łatwie jak w CAD'zie?

Pracując w różnych systemach obliczeniowych często wymaga od nas innych nawyków niż te nabyte przy pracy z programami cadowskimi. Czy modelowanie może być tak samo proste jak przygotowanie szkicu? Modelowanie w Advance Design opiera się na środowisku CAD wykorzystującym znane każdemu projektantowi rozwiązania.

 Prowadzący: Kamil Dziedzic

rejestracja
Wtorek 23.11, godz: 14
Metody szybkiego i efektywnego siatkowania MES w programie Advance Design - siatkowanie nie jest już najtrudniejszym etapem modelowania
 
Przygotowanie siatki MES jest konieczną operacją dla wszystkich programów tego typu. Często wprowadzanie zmian i jej dostosowywanie wymaga od użytkownika operacji na samej siatce, zamiast tylko jej parametrami. Bywa, że przygotowanie siatki jest najdłuższym etapem pracy z modelem MES. W Advance Design proces siatkowania jest w pełni automatyczny oparty o parametry i proste ustawienia i niezależnie od złożoności modelu zajmuje kilka chwil.

 Prowadzący: Kamil Dziedzic

rejestracja

Środa 24.11, godz: 14
Graficzna prezentacja wyników wymiarowania i statyki - zobacz więcej niż tylko siły wewnętrzne

Ważnym etapem weryfikacji obliczeń jest sprawdzenie poprawności wyników i założeń do wymiarowania. Z reguły wiąże się to z koniecznością analizy danych w tabelach bądź raportach. W Advance Design wiele z tych wartości możesz zaprezetować graficznie w całym modelu bądź dowolnej grupie elementów, co pozwoli w jednej chwili upewnić się co do poprawności.

 Prowadzący: Mateusz Matłosz

rejestracja

Czwartek 25.11, godz:14
Generator 3D obciążeń klimatycznych według Eurokodu - nie tylko ściany i dachy

Przygotowanie obciążeń klimatycznych w dowolnym programie obliczeniowym zawsze stwarzało wiele problemów związanych z odtworzeniem geometrii i wartości obciążeń (podział okładzin/elementów na strefy itd..) wg Eurokodu. Advance Design zawiera automatyczny moduł pozwalający odtworzyć różne sytuacje projektowe i normowe zgodnie z Eurkodami 1991-1-3 i 1-4.

 Prowadzący: Michał Nowicki

rejestracja

 

NIE CZEKAJ
ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ
______________________________

 Wszystkie nasze webinaria są darmowe!

 

 

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.