Międzynarodowa konferencja Graitec BIMUp 2021 

BIMUp Conference may 2021 Event Page Banner

Serdecznie zapraszamy na naszą konferencję (wystarczy kliknąc w obrazek). 


Nasza ciesząca się dużą popularnością międzynarodowa konferencja Graitec BIMUp wraca w nowej odsłonie. Wydarzenie odbędzie się online w 11 krajach, w 7 językach i 5 różnych strefach czasowych, umożliwiając poszerzenie wiedzy na temat BIM, zapoznanie się z nowościami w ofercie produktowej Graitec oraz Autodesk. Zaprezentowane zostaną jak zawsze praktyczne i przydatne wskazówki „Tips & Tricks”, które pomogą usprawnić codzienną pracę nad projektami. 

➡ ZAREJESTRUJ SIĘ   <- LUB ->   ➡ ZALOGUJ SIĘ

Poznaj listę wybranych prezentacji w języku polskim:

TYTUŁ PROWADZĄCY

1. ZARZĄDZANIE DOKUMENTACJĄ PROJEKTOWĄ - NAZEWNICTWO, STRUKTURY FOLDEROWE, WSPÓŁPRACA Z CDE

Podczas sesji zaprezentowane zostaną metody zarządzania dokumentacją projektową z wykorzystaniem narzędzi które w sposób automatyczny będą przestrzegały uzgodnionego nazewnictwa zgodnego z wymaganiami projektu lub standardów biurowych, przestrzegania założonych metod akceptacji i weryfikacji dokumentacji, przestrzegania zasad wykorzystania struktur folderowych zgodnie z ich konkretnym użyciem wraz z przypisanymi uprawnieniami oraz ostatecznym wydaniem zweryfikowanych dokumentów i wczytaniem ich do poprawnych folderów na wybranej strukturze CDE.

 Michał Zając

2. ZAMODELUJ PARAMETRYCZNY OBIEKT UŻYWAJĄC PROGRAMOWANIA WIZUALNEGO DYNAMO I TABELI ELEMENTÓW W ADVANCE DESIGN

Zamodeluj konstrukcję parametryczną używając środowiska do programowania wizualnego Dynamo i wczytując dane do Advance Design za pomocą tabel.

Konrad Ociepka

3. MODELOWANIE KONSTRUKCJI W ADANCE DESIGN - PORADY I SZTUCZKI

Podczas tej sesji użytkownik pozna przydatne sztuczki i obejścia przydatne w szybkim tworzeniu modelu konstrukcji w środowisku. Advance Design. Modele 3D często sprawiają trudności w każdym oprogramowaniu, ale dzięki tym kilku sztuczkom stworzysz skomplikowany model w kilka chwil.

Kamil Dziedzic

4. AUTODESK TAKEOFF - OBMIAR BUDYNKU W NOWEJ ODSŁONIE

Podczas sesji zaprezentowane zostanie nowe narzędzie znajdujące się w portfolio firmy Autodesk - Autodesk Takeoff. Jest to narzędzie chmurowe służące do precyzyjnego tworzenia obmiarów w nowy przyjazny sposób oparty o rozwiązanie chmurowe.

Michał Zając

5. SZYBKIE I ŁATWE DETALOWANIE ELEMENTÓW KONSTRUKCYJNYCH W CADKON+ RC

Podczas tej prezentacji zostanie przedstawiony program Cadkon+ RC - program służący do detalowania zbrojenia w elementach konstrukcyjnych. Zintegrowany model 3D szalunku i zbrojenia wraz z płaskimi przekrojami pozwala na szybkie i łatwe detalowanie.

Patryk Skulski

6. ADVANCE DESIGN - POŁĄCZENIA PODATNE W MODELU KONSTRUKCJI STALOWEJ

Zaprezentowane zostanie wykorzystanie parametrów połączeń podatnych w modelu MES konstrukcji stalowej.

Michał Nowicki

7. WYMIAROWANIE ELEMENTÓW BETONOWYCH W PROGRAMIE REVIT PO SYNCHRONIZACJI MODELU ANALITYCZNEGO Z PROGRAMAMI MES

Na prezentacji będzie pokazany cały proces pozyskiwania wyników obliczeń statycznych i zbrojenia teoretycznego z takich programów jak Autodesk Robot i Graitec Advance Design do programu Revit. Następnie pakiet wyników będzie wykorzystany do zaprojektowania elementów betonowych za pomocą dodatku PowerPack for Revit wspomaganego modułami obliczeniowymi Advance Design.

Piotr Jakubaszek

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji Graitec BIMUp 2021?

POZNAJ 5 SOLIDNYCH ARGUMENTÓW:

    1. REJESTRACJA: udział jest bezpłatny
    2. TERMIN: 18-19-20 Maja
    3. ZAKRES: Graitec & Autodesk - Tips & Tricks - Tutoriale - w sumie ponad 200 wykładów
    4. ZASIĘG: 11 krajów | 7 języków | 5 stref czasowych jednocześnie
    5. DLA KOGO: Dla wszystkich architektów, konstruktorów, wykonawców i producentów

 

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ

i sam ułóż swój harmonogram z tematów, które Cię najbardziej interesują.

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ

Zapraszamy!

 

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.