Weź udział w naszym webinarze Cadkon+ RC

Autodesk Współpraca i korrdynacja projektów w BIM360 oraz Navisworks 830px

Serdecznie zapraszamy na nasz webinar Cadkon+ RC (wystarczy kliknąc w obrazek).

 

Logo Advance Design Connection

 

CADKON+ RC - Poznaj wydajne narzędzie
do detalowania konstrukcji żelbetowych

PROWADZI: Patryk Skulski

Guzik ZAPISZ

23.04.2021   |   9:00


 UWAGA!
Dla zarejestrowanych uczestników webinaru przygotowana zostanie specjalna oferta handlowa

Dlaczego warto wybrać CADKON+ RC?

POZNAJ 5 SOLIDNYCH ARGUMENTÓW:

1 - W PEŁNI NIEZALEŻNE NARZĘDZIE

CADKON RC+ jest kompletnym i samodzielnym programem, a nie nakładką lub dodatkiem na już istniejący program. Dzięki temu już pierwszego dnia pracy możesz rozpocząć realizację swoich projektów korzystając z wszystkich dostępnych opcji, co pokażemy podczas webinarium na przykładzie konstrukcji żelbetowej.

2 - PROSTE ZASADY LICENCJONOWANIA 

W czasach kiedy programy komputerowe coraz częściej udostępniane są na zasadach subskrypcji, my oferujemy prosty model licencji wieczystej. Raz zakupiona licencja pozwoli Ci lepiej planować budżet firmy, bez ukrytych kosztów.

3 - ERGONOMICZNE ŚRODOWISKO PRACY

Każdy kto pracował już wcześniej na jakimkolwiek programie typu CAD np. AutoCAD Structural Detailing, będzie mógł rozpocząć pracę w CADKON+ RC w sposób naturalny - znane i ergonomiczne środowisko pracy jest gotowe do bardzo szybkiego wdrożenia.

4 - STAWIAMY NA EFEKTYWNE ROZWIĄZANIA CAD

CADKON+ RC został napisany z myślą o detalowaniu konstrukcji żelbetowych. Dlatego zastosowane narzędzia nie są przypadkowe, a przemyślane środowisko pracy nastawione jest na maksymalnie szybkie tworzenie niezbędnej dokumentacji wykonawczej konstrukcji. CADKON+ RC może współpracować z programami 3D np. Revit na zasadzie wykorzystania gotowej geometrii z programów 3D poprzez import.

5 - DOBRZE ZNAMY I ROZUMIEMY FORMAT .DWG

CADKON+ RC jest całkowicie kompatybilny z formatem dwg. - tworzy, otwiera i zapisuje do formatu .dwg. Pliki programu CADKON+ RC można edytować w innych programach zgodnych z formatem .dwg.

Zapraszamy!

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.