26.02.2020 Gdańsk: Zapraszamy na drugą konferencję z cyklu pt. "Projektowanie ustrojów żelbetowych płytowo-słupowych i fundamentów"

Jak lepiej projektowac konstrukcje zelbetowe Advance Design

W ramach cyklu "Od teorii do praktyki" mamy przyjemność zaprosić Państwa na cykl konferencji prof. Starosolskiego pt."Projektowanie ustrojów żelbetowych płytowo-słupowych i fundamentów".
Kolejne już, drugie, wydarzenie z serii - Grańsk, 26.02.2020. 

 Na miejscu nasz specjalista od konstrukcji żelbetowych, Michał Nowicki, przedstawi interesujący temat jak wykorzystać nowoczesne narzędzia, takie jak oprogramowanie Advance Design do efektywnego projektowania konstrukcji żelbetowych.


Więcej na temat terminów nadchodzących konferencji oraz rejestracja na wydarzenia dostępne są TUTAJ: https://www.archmedia.pl/zelbet/


Po szczegóły zapraszamy do kontaktu:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

+48 12 639 25 00

Do zobaczenia w Gdańsku!

 

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.