15 października, Warszawa: Autodesk BIM Day 2019 - cyfrowa budowa

BIM day 2019

Dołącz do branżowej debaty na temat świadomości i wykorzystania BIM na wszystkich etapach procesu budowlanego - także na budowie! Sprawdź najnowsze trendy i dane nt. rynku! To wszystko na Konferencji BIM Day 2019 - Cyfrowa Budowa. Właśnie ruszyła rejestracja.

Jakie trendy zdominują przyszłość polskiej architektury i budownictwa? Jak wygląda stopień adaptacji BIM w Polsce i jak się zmienił na przestrzeni ostatnich 4 lat? Jak skutecznie przenieść model BIM na etap realizacji i zarządzania? Czy nadszedł czas chmury? To tylko niektóre z zagadnień, które zostaną omówione podczas kolejnej edycji BIM Day. Do udziału w konferencji, Autodesk zaprasza wszystkich uczestników rynku architektoniczno-budowlanego: architektów, konstruktorów, instalatorów, wykonawców, deweloperów, inwestorów - publicznych i prywatnych oraz wszystkich przedstawicieli administracji i instytucji rynku architektonicznego i budowlanego.

„Eksperci rynkowi są zgodni – polska branża budowlana stoi przed wieloma wyzwaniami. Jak pokazują wyniki ogłoszonego w czerwcu przez Autodesk raportu „Budownictwo. Innowacje. Wizja liderów branży 2025” – główne z nich to ekologia, zmiany społeczne, sytuacja na rynku pracy. Przyszłość branży silnie zdeterminuje postęp technologiczny oraz efektywniejsza współpraca: architekt – wykonawca – inwestor. Szersze i dokładniejsze wykorzystanie BIM – zwłaszcza na placu budowy, przełoży się na wzrost wydajności sektora budowalnego. Zapraszamy do wspólnej dyskusji i kreowania potencjału branży!” - mówi Grażyna Kołodziejek, Country Marketing Manager Autodesk.

BIM Day 2019, to oprócz licznych prelekcji, prezentacji narzędzi oraz wystawy nowych technologii dla rynku – również premiera raportu „BIM, współpraca, chmura w polskim budownictwie”, której towarzyszyć będzie debata z udziałem zaproszonych ekspertów. Panelistów oraz zagadnienia debaty poznamy już we wrześniu. Badanie jest kontynuacją podobnego raportu przeprowadzonego w 2015 roku. W związku z tym możliwa będzie analiza porównawcza części danych oraz sprawdzenie, co się zmieniło w ciągu ostatnich 4 lat w obszarze rozwoju BIM w Polsce.

Podczas konferencji nasi eksperci - Michał Zając, Krzysztof Spelina oraz Piotr Jakubaszek - wystąpią w roli prelegentów, prezentując uczestnikom zagadnienia zebrane w dwóch tematach:

  1. Generowanie i zarządzanie dokumentacją BIM przy użyciu rozwiązań Autodesk.
  2. Prefabrykacja konstrukcji żelbetowych ze Structural Precast Extension for Revit® 2020.

BIM Day 2019 - dlaczego warto?

  • Trendy i dane na temat rynku
  • Dyskusja wszystkich uczestników procesu architektoniczno-budowlanego
  • Premiera raportu „BIM, współpraca, chmura w polskim budownictwie”
  • Inspirujące prelekcje praktyków i ekspertów
  • Wystawa nowych rozwiązań dla rynku i networking

Informacje o konferencji

BIM Day 2019 - cyfrowa budowa
Warszawa, 15 października 2019
Airport Hotel w Warszawie
Rejestracja oraz program konferencji: https://www.bimday2019.pl

Zarejestruj się teraz

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.