Konferencja: Budowa w chmurze

Konferencja Budowa w chmurze

Zapraszamy do udziału w konferencji: Budowa w chmurze - współpraca przy planowaniu, projektowaniu i zarządzaniu.

28 listopada w Warszawie, w centrum konferencyjnym MS Mermaid, wraz z Autodesk i zaproszonymi ekspertami będziemy wypracowywać odpowiedź na pytanie, czy branża architektoniczno-budowlana jest gotowa na współpracę w chmurze?

Zapraszamy do udziału w konferencji Budowa w chmurze – współpraca przy planowaniu, projektowaniu i zarządzaniu, której celem jest przybliżenie Autodesk BIM 360 – scentralizowanej platformy do zarządzania i komunikacji w projektach budowlanych, wykorzystującej potencjał chmury w realizacji inwestycji.

Na naszym stoisku dodatkowo bedą Państwo mieli okazję porozmawiać z Michałem Zającem i Piotrem Jakubaszkiem, którzy zaprezentują temat: „BIM 360 Design - współpraca międzybranżowa, kontrola dokumentacji oraz modelu”. W ramach prezentacji poruszone zostaną zagadnienia takie, jak:

  • Podstawy współpracy międzybranżowej w oparciu o CDE - BIM 360 Docs,
  • Kontrolowanie zmian w modelach,
  • Komentowanie i tworzenie zapytań w dokumentacji płaskiej oraz 3D.

Aby uzyskać więcej informacji o wydarzeniu i zarejestrować swój udział, kliknij tutaj.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.