Nadchodzące webinaria i wydarzenia branżowe

Zapraszamy do uczestnictwa w bezpłatnych webinariach z inżynierami GRAITEC.

Aby wziąć udział w wybranym przez siebie webinarium, należy wypełnić krótki formularz rejestracyjny, dostępny poniżej pod przyciskiem "zapisz się".

Po rejestracji, każdy uczestnik otrzyma e-mail z instrukcją, jak wziąć udział w webinarium. Komputer, który będzie wykorzystywany podczas sesji, powinien posiadać dostęp do Internetu i być wyposażony w działające głośniki / słuchawki.

Pytania dotyczące sesji online prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Graitec organizuje również różne wydarzenia branżowe, które mają na celu dzielenie się z Wami naszą wiedzą i bogatym doświadczeniem z zakresu projektowania inżynierskiego przy użyciu oprogramowania Autodesk i Graitec oraz promowanie technologii BIM w Polsce.

WAŻNE! Wysyłając formularz kontaktowy wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od GRAITEC sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Radzikowskiego 47D (Administratorem danych jest Graitec Innovation SAS, 17 Burospace 91572, BIÈVRES, Francja). Możesz cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Masz prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

Webinaria i wydarzenia Graitec:


Webinarium: Wymieniaj dane w standardzie BIM!

Advance BIM Designers

Data: 22.10.2018

Godzina: 15:00

Prowadzący: Michał Nowicki

Webinarium: Generacja zbrojenia 3D i tworzenie dokumentacji w środowisku Autodesk Revit

Revit 2019 banner

Data: 19.10.2018

Godzina: 10:00

Prowadzący: Piotr Jakubaszek

Webinarium: Cadkon+ Architecture - Bubbles, czyli jak dzielić się informacjami z inwestorem i wykonawcą

CADKON banner

Data: 17.10.2018

Godzina: 10:00

Prowadzący: Patryk Skulski

Webinar: BIM Designers Żelbet 2019 - obliczenia i projektowanie zbrojenia

BIM Designers Żelbet 2019

Jeśli projektujesz zbrojenie konstrukcji żelbetowych i chcesz poznać usprawnienia dostępne w programie BIM Designers Żelbet 2019, kliknij przycisk poniżej i zapisz się na nasze darmowe webinarium.

Webinar: Zbrojenie konstrukcji żelbetowych w systemie Autodesk Revit

Autodesk Revit - żelbet - webinar

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium z inżynierem Graitec, podczas którego dowiesz się, jak modelować zbrojenie konstrukcji żelbetowych w programie Autodesk Revit.

Autodesk