Nadchodzące webinaria i wydarzenia branżowe

Zapraszamy do uczestnictwa w bezpłatnych webinariach z inżynierami GRAITEC.

Aby wziąć udział w wybranym przez siebie webinarium, należy wypełnić krótki formularz rejestracyjny, dostępny poniżej pod przyciskiem "zapisz się".

Po rejestracji, każdy uczestnik otrzyma e-mail z instrukcją, jak wziąć udział w webinarium. Komputer, który będzie wykorzystywany podczas sesji, powinien posiadać dostęp do Internetu i być wyposażony w działające głośniki / słuchawki.

Pytania dotyczące sesji online prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Graitec organizuje również różne wydarzenia branżowe, które mają na celu dzielenie się z Wami naszą wiedzą i bogatym doświadczeniem z zakresu projektowania inżynierskiego przy użyciu oprogramowania Autodesk i Graitec oraz promowanie technologii BIM w Polsce.

WAŻNE! Wysyłając formularz kontaktowy wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od GRAITEC sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Radzikowskiego 47D (Administratorem danych jest Graitec Innovation SAS, 17 Burospace 91572, BIÈVRES, Francja). Możesz cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Masz prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

Webinaria i wydarzenia Graitec:


Webinarium: Nie trać czasu na ręczne tworzenie zestawień technologii i elementów - wygeneruj je automatycznie z Cadkon+ Architecture

Nie trać czasu na ręczne tworzenie zestawień technologii i elementów

Webinarium jest częścią cyklu GRAITEC Summer Academy. Podczas nagrania Patryk Skulski, Technical Support Engineer CADKON+ w firmie GRAITEC, skupi się na czterech głównych tematach, poruszanych wcześniej na blogu na stronie graitec.pl.

Webinarium: Graitec PowerPack dla Autodesk Advance Steel - Modelowanie konstrukcji obudowy hal z profili zimnogiętych

Webinarium Graitec - Graitec PowerPack dla Autodesk Advance Steel - Modelowanie konstrukcji obudowy hal z profili zimnogiętych

Webinarium jest częścią cyklu GRAITEC Summer Academy. Podczas nagrania Michał Nowicki, Structural Analysis and Design Expert/Local Product Manager w firmie GRAITEC, skupi się na dwóch głównych tematach, poruszanych wcześniej na blogu na stronie graitec.pl.

Webinarium: Zarządzanie dokumentacją podczas procesu BIM z zastosowaniem Graitec Cabinet oraz BIM360

Webinarium Graitec - Zarządzanie dokumantacją podczas procesu BIM z zastosowaniem Graitec Cabinet oraz BIM360

Webinarium jest częścią cyklu GRAITEC Summer Academy. Podczas nagrania Michał Zając, BIM Implementation Manager/MEP Specialist w firmie GRAITEC, skupi się na czterech głównych tematach, poruszanych wcześniej na blogu na stronie graitec.pl.

Webinarium: Automatyzacja projektowania hal stalowych w środowisku BIM Connect

Webinarium Graitec - Automatyzacja projektowania hal stalowych w środowisku BIM Connect

Webinarium jest częścią cyklu GRAITEC Summer Academy. Podczas nagrania Konrad Ociepka, BIM Coordinator, Structural Analysis Engineer w firmie GRAITEC, skupi się na czterech głównych tematach, poruszanych wcześniej na blogu na stronie graitec.pl.

Webinarium: Wsparcie procesu projektowania architektonicznego w środowisku Autodesk Revit za pomocą Graitec PowerPack

Webinarium Graitec - wsparcie procesu projektowania architektonicznego w środowisku Autodesk Revit za pomocą Graitec PowerPack

Webinarium jest częścią cyklu GRAITEC Summer Academy. Podczas nagrania Krzysztof Spelina, Architectural Design Expert w firmie GRAITEC, skupi się na czterech głównych tematach, poruszanych wcześniej na blogu na stronie graitec.pl.

Webinarium: Zbrojenie w programie Revit z użyciem BD - od modelu do rysunków

Webinarium Graitec - Zbrojenie w programie Revit z użyciem BD - od modelu do rysunków

Webinarium jest częścią cyklu GRAITEC Summer Academy. Podczas nagrania Piotr Jakubaszek, BIM Modeler/BIM Coordinator w firmie GRAITEC, skupi się na czterech głównych tematach, poruszanych wcześniej na blogu na stronie graitec.pl.

Webinarium: Od teorii do praktyki - Projektowanie konstrukcji budowlanych wspomagane komputerowo

Webinarium Graitec - Od teorii do praktyki - projektowanie konstrukcji budowlanych wspomagane komputerowo

Webinarium jest częścią cyklu GRAITEC Summer Academy. Podczas nagrania Kamil Dziedzic, Structural Analysis and Design Expert w firmie GRAITEC, skupi się na czterech głównych tematach, poruszanych wcześniej na blogu na stronie graitec.pl.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.