Nadchodzące webinaria i wydarzenia branżowe

Zapraszamy do uczestnictwa w bezpłatnych webinariach z inżynierami GRAITEC.

Aby wziąć udział w wybranym przez siebie webinarium, należy wypełnić krótki formularz rejestracyjny, dostępny poniżej pod przyciskiem "zapisz się".

Po rejestracji, każdy uczestnik otrzyma e-mail z instrukcją, jak wziąć udział w webinarium. Komputer, który będzie wykorzystywany podczas sesji, powinien posiadać dostęp do Internetu i być wyposażony w działające głośniki / słuchawki.

Pytania dotyczące sesji online prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Graitec organizuje również różne wydarzenia branżowe, które mają na celu dzielenie się z Wami naszą wiedzą i bogatym doświadczeniem z zakresu projektowania inżynierskiego przy użyciu oprogramowania Autodesk i Graitec oraz promowanie technologii BIM w Polsce.

WAŻNE! Wysyłając formularz kontaktowy wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od GRAITEC sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Radzikowskiego 47D (Administratorem danych jest Graitec Innovation SAS, 17 Burospace 91572, BIÈVRES, Francja). Możesz cofnąć zgodę w każdym czasie. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności. Masz prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych.

Webinaria i wydarzenia Graitec:


Zapraszamy na cykl webinarów związanych z premierą nowej wersji ADVANCE DESIGN 2022 - CO NOWEGO? gdzie przedstawimy najważniejsze nowości, funkcje oraz możliwości nowej odsłony naszego flagowego produktu. Zapraszamy!

Zapraszamy na webinar AUTODESK AEC COLLECTION | Możliwości prezentacji i wizualizacji modelu BIM przy użyciu produktów Autodesk AEC Collection gdzie przedstawimy najważniejsze funkcje oraz możliwości kolekcji AEC. Zapraszamy!

Zapraszamy największą międzynarodową konferencję Graitec BIMUp 2021! Ponad 200 wykładów! Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji!

Zapraszamy na interesujący webinar CADKON+ RC |  Poznaj wydajne narzędzie do detalowania konstrukcji żelbetowych gdzie przedstawimy najważniejsze funckje oraz możliwości programu CADKON+ RC. Zapraszamy!

Bezpłatne webinaria i szkolenia online prowadzone przez ekspertów Graitec

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych webinarach i szkoleniach on-line prowadzonych przez naszych wysokiej klasy specjalistów i inżynierów.

Na tej stronie znajdują się aktualnie planowane webinaria w których można wziąć bezpłatnie udział.

Zapraszamy na interesujący webinar WSPÓŁPRACA I KOORDYNACJA PROJEKTÓW W AUTODESK BIM360 ORAZ NAVISWORKS gdzie przedstawimy najważniejsze kwestie dotyczące zdalnego prowadzenia i koordynowania projektów. Zapraszamy!

Zapraszamy na szkolenie przygotowane przez nasz zespół poświęcony tematyce JAK SKUTECZNIE WDROŻYĆ EUROKODY EC0 i EC1 gdzie przedstawimy najważniejsze kwestie dotyczące Eurokodów oraz faktu ich obowiązywania od 1 Stycznia 2021. Zapraszamy!

Zapraszamy na webinar poświęcony programowi Advance Design Connection gdzie przedstawimy nowe możliwości w dziedzinie wymiarowania połączeń stalowych oraz ich zastosowanie w praktyce BIM

Już dziś zapisz się na bezpłatne certyfikowane szkolenie BIM. 

Graitec Kongres Nowoczesnebo Budownictwa Rzeszów 2020

Zarezerwuj swoje miejsce na bezpłatnym szkoleniu BIM i otrzymaj imienny certyfikat potwierdzający zdobycie nowych poszukiwanych na rynku kompletencji.

Zapraszamy na szkolenie, które odbędzie się w ramach Kongresu Nowoczesnego Budownictwa odbywającego się podczas Targów na G2A Arenie w dniu 12.09.2020 w Rzeszowie.

Kilka faktów:

✅ Po rejestracji w szkoleniu można wziąć również udział w trybie on-line.
✅ Patronami wydarzenia są Podkarpacka Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa oraz Podkarpacka Okręgowa Izba Architektów RP
✅ Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma imienny certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu

Zapisz się

Program Kongresu Nowoczesnego Budownictwa 

Graitec - Kongres Nowoczesnego Budownictwa 2020 - Program

 

BIMUP Conference Event Banner

GRAITEC, międzynarodowa firma zajmująca się Projektowaniem, Analizą, Wytwarzaniem i Zarządzaniem BIM, będąca dostawcą oprogramowania dla sektora AEC oraz Partnerem Autodesk® na Europę, Rosję, Stany Zjednoczone i Kanadę, z przyjemnością zapraszam na kolejną Międzynarodową Konferencję Digital BIMUp dla obecnych oraz potencjalnych klientów, która odbędzie się w dniach 3-4-5 Czerwca 2020.

26.02.2020 Gdańsk: Zapraszamy na drugą konferencję z cyklu pt. "Projektowanie ustrojów żelbetowych płytowo-słupowych i fundamentów"

Jak lepiej projektowac konstrukcje zelbetowe Advance Design

W ramach cyklu "Od teorii do praktyki" mamy przyjemność zaprosić Państwa na cykl konferencji prof. Starosolskiego pt."Projektowanie ustrojów żelbetowych płytowo-słupowych i fundamentów".
Kolejne już, drugie, wydarzenie z serii - Grańsk, 26.02.2020. 

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.