Nagroda Global Award for Sustainable Architecture

award www

Wierzymy, że zrównoważony rozwój jest przyszłością środowiska i jesteśmy oddani podejmowaniu działań wspierających zielone inicjatywy.

"Modeling the future"

Graitec z dumą ogłasza nasze partnerstwo z La Cité de l'architecture et du patrimoine, aby wspierać, promować i nagradzać projekty w konkursie 2022 Global Award for Sustainable Architecture.

 ite www

ZRÓWNOWAŻONE PROJEKTOWANIE

Nagroda Global Award for Sustainable Architecture jest wyróżnieniem dla najlepszych projektów zgodnych z zasadami zrównoważonego rozwoju. Dołączając do grona firm wspierających nagrodę, takich jak UNESCO, Graitec uznaje wpływ, jaki ma wyróżnianie twórców zmian w architekturze zrównoważonej na rozwój branży przy jednoczesnym wspieraniu interesów naszej planety.

Global Award for Sustainable Architecture™ została ufundowana w 2006 roku przez architekta i profesora Jana Revedina. Definiuje ona architekturę jako czynnik upodmiotowienia, samorozwoju i praw obywatelskich. Nagroda przyznawana jest co roku pięciu architektom, którzy czynią postępy w dziedzinie zrównoważonego rozwoju, aby poprawić sposób, w jaki budujemy naszą przyszłość zarówno na globalnej północy, jak i na globalnym południu.

TWORZENIE SŁUSZNEJ I ZRÓWNOWAŻONEJ ATCHITEKTURY

Społeczność Global Award, składająca się z 70 współczesnych architektów z całego świata, którzy otrzymali nagrodę, działa na rzecz zrównoważonej etyki architektonicznej i wspiera badania, eksperymenty i transmisję w dziedzinie zrównoważonej architektury, odnowy miejskiej i społecznej odpowiedzialności biznesu.

 

Więcej na stronie Graitec Corporate: tutaj

 

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.