Podczas naszej transmisji na żywo ze studia w Pradze, wyłoniliśmy zwycięzców nagrody Advance Design Award. Międzynarodowe jury wybrało 12 najlepszych projektów i na następnie wyłoniło listę zwyciężców.

ZWYCIĘZCA KATEGORII STUDENT:

Ali Khachfe & Mickael Fahd - Lebanese University Faculty of Engineering

ZWYCIĘZCA SPECJALNEJ NAGRODY JURY:

Davide Zampieri - ZDSstrutture - Włochy

KATEGORIA KLIENT:

3 miejsce: Tomasz Kochański - TK Budownictwo - Polska

2. miejsce: Yassine Talmi & Olivier Ruhlmann - OTEIS - Francja

1. miejsce: Christophe Faurie - VINCI - Francja

Najważniejsze fakty dotyczące nagrody Advance Design Award:

→ Liczba zgłoszonych projektów:  +50

→ Liczba krajów uczestniczących w Advance Design Award:– 12

→ Liczba członków Jury:  8

→ Liczba widzów transmisji na żywo: + 700

Francis Guillemard, założyciel GRAITEC i przewodniczący jury powiedział:

„Kiedy zakładałem GRAITEC, nie wyobrażałem sobie, że zajdzie tak daleko! Doszliśmy do etapu w którym inżynierowie z całego świata przysyłają świetne projekty, tworzone za pomocą naszego oprogramowania Advance Design. Jakość i poziom zaawansowanie nadesłanych projektów przerósł moje oczekiwania. Wyłonienie zwyciężców nie byłołatwym zadaniem. Dziękuję wszystkim uczestnikom Advance Design Award   za ich projekty i zaangażowanie, a kolegom członkom Jury za bardzo ciekawą dyskusję. Do zobaczenia za rok!"

 


GRAITEC

Założona w 1986 roku GRAITEC jest międzynarodową grupą pomagającą profesjonalistom z branży budowlanej   i produkcyjnej pomyślnie dokonać cyfrowej transformacji poprzez dostarczanie oprogramowania i doradztwa BIM i Industry 4.0. Graitec jest twórcą wysokowydajnych aplikacji BIM, a także ject Platynowym Partnerem Autodesk w Europie i Złotym Partnerem Autodesk w Ameryce Północnej i Rosji. Działając w 48 biurach w 13 krajach na całym świecie, GRAITEC oferuje swoim klientom szeroką gamę uznanych rozwiązań programowych w połączeniu z pełnym portfolio Autodesk produkty  i pakiety BIM, które pomagają sprostać najbardziej wymagającym potrzebom projektowym i zmaksymalizować produktywność, efektywność i wydajność. Z ponad 550 pracownikami, wśród których jest 200 konsultantów BIM, GRAITEC jest firmą skoncentrowaną na innowacjach, której produkty są używane przez ponad 100 000 profesjonalistów budowlanych na całym świecie.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę: www.graitec.com

W celu uzyskania dalszych informacji: 

Łukasz Jędrzejewski     

Innowacje GRAITEC     

 e-mail: lukasz.jedrzejewski(at)graitec.com

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.