GRAITEC przejmuje STRUCSOFT SOLUTIONS z Kanady: twórcę oprogramowania MWF dla producentów zajmujących się produkcją prefabrykatów i budownictwem zewnętrznym w branży AEC.

12 kwietnia 2021 - GRAITEC, międzynarodowy lider BIM, produkcji profesjonalnych programów do projektowania dla AEC oraz Platynowy Partner Autodesk® w Europie i Gold w Kanadzie, USA i Rosji, z dumą ogłasza przejęcie firmy StrucSoft Solutions.

StructsoftStrucSoft Solutions, założona w 1994 roku przez George'a Ajami, jest kanadyjskim twórcą oprogramowania, zajmującym się produkcją prefabrykatów i budownictwem zewnętrznym w branży AEC. Siedziba główna firmy znajduje się w Montrealu (Quebec). StrucSoft otworzył biuro w Liverpoolu (Wielka Brytania) w 2017 roku, aby zapewnić wsparcie klientom z Ameryki Północnej i Europy. Firma opracowała pakiet oprogramowania do lekkich konstrukcji stalowych i drewnianych do modelowania, koordynowania, projektowania i produkcji bezpośrednio w środowisku Autodesk Revit®.

GRAITEC, działający obecnie w ponad 10 krajach, jest już obecny na głównych rynkach StrucSoft (tj. W USA, Kanadzie i Wielkiej Brytanii), kontynuuje swój plan rozwoju poprzez rozwijanie swojego oprogramowania oraz akwizycję liczących się firm z branży. 

Z technologicznego punktu widzenia Graitec i StrucSoft mają to samo silne DNA. Oprogramowanie MWF firmy StrucSoft Solutions (lub Metal Wood Framer) uzupełnia funkcjonalny zakres oferty FABRICATE firmy Graitec, dodając lekką stal i drewno do istniejących prętów zbrojeniowych, prefabrykowanego betonu i stali konstrukcyjnej. Przejęcie StrucSoft Solutions znacząco wzmacnia strategię Graitec CREATE - SIMULATE - FABRICATE - MANAGE oraz gotowość do dostarczania kompleksowych rozwiązań dla branży budowlanej.

Manuel Liedot, GRAITEC CEO:
„Cieszę się, że mogę powitać StrucSoft, jego klientów i utalentowany zespół w Grupie Graitec. Natywna integracja StrucSoft z Revit jest bardzo komplementarna z ekosystemem BIM Graitec i Autodesk. StrucSoft znacząco wzmacnia nasze ambicje rozwijania współpracy między firmami inżynieryjnymi, detalistami, producentami i placami budowy. Przejęcie StrucSoft świadczy również o naszym ciągłym zaangażowaniu na rynku północnoamerykańskim ”.

George Ajami, President of StrucSoft Solutions Ltd
„Jesteśmy entuzjastycznie nastawieni do dołączenia do zespołu Graitec. Ich podejście do klienta i zaangażowanie w rozwój technologii w segmentach prefabrykacji i produkcji jest zgodne z misją StrucSoft. To kolejny krok w ewolucji naszej firmy i produktów umożliwi naszym połączonym zespołom lepszą obsługę naszych klientów i przesuwanie granic tego, co nasze oprogramowanie może osiągnąć w sektorach produkcji i AEC ”.


About GRAITEC
Założona w 1986 roku GRAITEC to międzynarodowa grupa (13 krajów na całym świecie - 48 biur) pomagająca specjalistom z branży budowlanej i produkcyjnej w pomyślnym przeprowadzeniu cyfrowej transformacji poprzez dostarczanie oprogramowania i doradztwa w zakresie BIM i Przemysłu 4.0. GRAITEC jest twórcą wysokowydajnych aplikacji BIM, a także Platynowym Partnerem Autodesk w Europie i Złotym Partnerem Autodesk w Ameryce Północnej i Rosji. Zatrudniając ponad 550 pracowników, w tym 200 konsultantów BIM, GRAITEC jest firmą zorientowaną na innowacje, której produkty są używane przez ponad 100 000 specjalistów budowlanych na całym świecie.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić Graitec


About StrucSoft

Założona w 1994 roku firma StrucSoft Solutions opracowuje oprogramowanie i świadczy usługi dla przemysłu wytwórczego i AEC. Firma StrucSoft z siedzibą w Montrealu w Kanadzie, i biurem w Liverpoolu w Anglii wykorzystuje technologię BIM do digitalizacji i automatyzacji tworzenia i przepływu danych produkcyjnych od modelu projektowego do hali produkcyjnej. Flagowy produkt StrucSoft Solutions, MWF, jest oparty na platformie Autodesk Revit®, automatyzując tworzenie zarówno lekkiej stali, jak i paneli drewnianych, uzupełniając połączenie od projektu do produkcji.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić StrucSoft 


W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt:

Dave Talbot, GRAITEC
Phone: +44 23 8086 8947
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.