Graitec wydaje nowe wersje 2021 swojego flagowego opramowania: Advance PowerPack, Advance Design, Advance Workshop and Graitec Opentree

GRAITEC, międzynarodowy producent i developer oprogramowania dla inżynierów i konstruktorów pracujących w obszarach takich jak projektowanie, analiza, prefabrykacja oraz zarządzanie danymi projektowymi dla branży AEC oraz Platynowy Partner Autodesk® w europie, Rosji, USA i Kanadzie ma przyjemność zaprezentować nowe wersje 2021 swoich flagowych produktów: Advance PowerPack, Advance Design, Advance Workshop oraz nowość na polskim rynku - program Graitec Opentree.

GRAITEC jest firmują specjalizującą się w produkcji i rozwoju oprogramowania BIM, które pomaga klientom cyfryzować i automatyzować procesy w zakresie projektowania i wykonawstwa inwestycji budowlanych. Produkty te zebrane zostały w 4 najważniejsze grupy:

CREATE - PROJEKTOWANIE

W skład grupy wchodzą wszystkie produkty związane z tworzeniem modeli i szczegółowym projektowaniem. Dotyczy to wielu produktów Autodesk® takich jak Autodesk Revit®, Autodesk Advance Steel®, itp. oraz naszych dodatków do tych oprogramowań z linii Advance PowerPack. 

Główny produkt: Advance PowerPack®

SIMULATE - ANALIZA

Produkty w tej grupie skupiają się na optymalizacji projektów. Dzięki naszym narzędziom oraz doświadczeniu upewniamy naszych klientów że projekty realizowane są zgodnie z lokalnymi przepisami prawa budowlanego oraz odpowiednio zaprojektowane pod względem konstrukcyjnym i termicznym.

Główny produkt: Advance Design®

FABRICATE - PREFABRYKACJA

Produkty w tej grupie rozwiązują problemy dotyczące zarządzaniem dostawami materiałów budowlanych, optymalizacji ilości i zapotrzebowania na materiały, monitorowaniu czasu i kosztów, kontrolowaniu ładunków z materiałami oraz ich dostawą na miejsce budowy.

Główny produkt: Advance Workshop®

MANAGE - ZARZĄDZANIE DOKUMENTACJĄ PROJEKTOWĄ

Wszystkie produkty w tym obszarze dotyczą zarządzania obiegiem dokumentacji projektowej, rewizjami/wersjami plików w kolejnych fazach projektu, standardami nazewnictwa i publikacją informacji o projekcie na CDE.

Rozwiązania są w pełni kompatybilne z międzynarodowymi wymaganiami BIM ISO 19650.
Główny produkt: Graitec Opentree®

Oprogramowania w wersji 2021 wprowadza istotne zmiany w strukturze produktów i przynosi znaczącą liczbę nowych
funkcjonalności mających na celu ułatwienie i zabezpieczenie procesów współpracy i interoperacyjności oprogramowań BIM pomiędzy architektami, inżynierami oraz producentami prefabrykatów, zwiększenie wydajności i ułatwienie obsługi uwzględniając przy tym wiele uwag i pomysłów naszych klientów.

Says Steve Houlder, Graitec COO:

Dzięki najnowszej wersji naszego oprogramowania w wersji 2021 mamy możliwość przenoszenia danych modelu koncepcyjnego, aż do wytworzenia i dostarczenia strony dzięki unikalnego poziomowi współpracy naszych produktów z produktami Autodesk i Graitec. Realizujemy „pomysły” - nie tylko na papierze, ale także dzięki naszej zdolności do tworzenia i konstruowania. Oferujemy kompleksowe rozwiązania od początku do końca, ponieważ w miarę postępów w kierunku bardziej prefabrykacji, sam proces jak i postęp prac będą znacznie łatwiejsze dla wszystkich jego uczestników - a na sam koniec nasi klienci oszczędzają czas, pieniądze i ograniczaj najczęściej występujące błędy.

Says Manuel Liedot, Graitec CEO:

Pomagamy naszym klientom PROJEKTOWAĆ zaawansowane modele bogate w dane, umożliwiając podejmowanie najlepszych możliwych decyzji projektowych, SYMULOWAĆ I ANALIZOWAĆ ich zachowanie, w celu poprawy zachowań, wspomóc i zautomatyzować procesy PREFABRYKACJI, obniżając koszty czasu i zasobów oraz skutecznie ZARZĄDZAĆ danymi projektowymi podczas całego procesu inwestycyjnego. Wraz z wydaniem 2021 zrobiliśmy ogromny krok naprzód w integracji naszych technologii i pomagamy naszym klientom w przejściu na standardy BIM.

 


Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.