Konkurs na transfer technologii Sieci Otwartych Innowacji (SOI)

Począwszy od kwietnia 2020 r., skorzystaj ze zwiększonej wartości pomocy de minimis w ramach konkursu na transfer technologii prowadzonego przez Sieć Otwartych Innowacji (SOI). 

Dofinansowanie szkoleń[Źródło: Sieć Otwartych Innowacji, https://siecotwartychinnowacji.pl/aktualnosci/nowy-konkurs-na-transfer-technologii-od-kwietnia-2020-r/]

 W ramach pomocy de minimis, wzrasta intensywność wsparcia na poziomie wszystkich województw. Począwszy od kwietnia 2020 r., konkurs na transfer technologii SOI oferować będzie minimalną kwotę dofinansowania w wyskokości 150 tys. zł. Dotąd limit wynosił 100 tys. zł. kosztów kwalifikowalnych. 

Po szczegóły konkursu na dofinansowanie oraz w celu uzyskania więcej informacji zapraszamy na stronę Sieci Otwartych Innowacji, pod adresem: https://siecotwartychinnowacji.pl/aktualnosci/nowy-konkurs-na-transfer-technologii-od-kwietnia-2020-r/ 

Kliknij na poniższy przycisk, aby wysłać zapytanie: 

Wyślij zapytanie

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.