Graitec Otrzymuje Nagrodę Autodesk Platinum Awards Piąty Rok Z Rzędu

Marzec 2020GRAITEC, międzynarodowa firma zajmująca się Projektowaniem, Analizą, Wytwarzaniem i Zarządzaniem BIM, będąca dostawcą oprogramowania dla sektora AEC oraz Partnerem Autodesk® na Europę, Rosję, Stany Zjednoczone i Kanadę, z przyjemnością ogłasza otrzymanie prestiżowej nagrody Autodesk Platinum Awards piąty rok z rzędu, jako „Najlepszy Sprzedawca w Zakresie Wzrostu Subskrypcji Netto” w Wielkiej Brytanii, oraz drugiej nagrody Platinum Award za „Najwyższy Wskaźnik Przyjęcia Nowych Klientów” w Kanadzie.

Całoroczny nacisk firmy Graitec na potrzeby klienta zapewnia marce sukces, którego kulminacją jest nie tylko zdobycie przez firmę nagrody Autodesk Platinum Award za „Wzrost Subskrypcji” piąty rok z rzędu, ale także drugiej nagrody za „Najwyższy Wskaźnik Nowych Klientów ”.

Zdobycie obu nagród dodatkowo wzmacnia nacik firmy na potrzeby klienta i postępową strategię wzrostu, na którą składają się Projektowanie, Analiza, Wytwarzanie i Zarządzanie.

Mówi Steve Houlder, COO Graitec: Cieszymy się, że w tym roku otrzymaliśmy nie tylko jedną, ale dwie nagrody Autodesk Platinum Awards. Nagrody odzwierciedlają zarówno ciągłą lojalność naszych klientów, jak i nasze zaangażowanie w ich sukces, pomagając naszym klientom nie tylko, w pierwszej kolejności, zastosować światowej klasy technologię Autodesk, ale także rozszerzyć wykorzystanie oprogramowania w ich firmach tak, aby zmaksymalizować zwrot inwestycji w oprogramowanie.

Nagrody odzwierciedlają również profesjonalizm, doświadczenie i zaangażowanie zespołu Graitec, który z roku na rok dostarczają sukcesy naszym globalnym klientom.

Mówi Manuel Liedot, CEO Graitec: Zdobycie obu nagród wyraźnie ilustruje naszą nieustanną determinację i zaangażowanie w cel, jakim jest bycie wiodącym międzynarodowym dostawcą BIM oraz głównym partnerem Autodesk, uwzględniając ciągłą inwestycję grupy Graitec w kierunku wzmocnienia naszych lokalnych zespołów, technologii oraz obsługi klienta.

Chciałbym pogratulować wszystkim zaangażowanym zespołom Graitec za ich ciężką pracę oraz poświęcenie, a także podziękować wszystkim naszym lojalnym i nowym klientom na całym świecie za ich ciągłe wsparcie.

O GRAITEC

Założona w 1986 r. GRAITEC jest międzynarodowym platynowym partnerem Autodesk w całej Europie, w tym partnerem programistycznym Autodesk i Autodesk AEC Solution Associate, dostarczającym wysoce wydajne rozwiązania BIM oraz niestandardowe dodatki i aplikacje dla kluczowych produktów AEC firmy Autodesk.

Działając w 50 biurach w 13 krajach na całym świecie, GRAITEC oferuje swoim klientom rozbudowaną ofertę sprawdzonych rozwiązań programowych w połączeniu z pełnym portfolio produktów Autodesk i pakietów BIM, które pozwalają na realizację potrzeb najbardziej wymagających projektów oraz maksymalną produktywność, wydajność i wykonanie. Zatrudniając 550 pracowników, w tym 200 doradców BIM, GRAITEC jest firmą nastawioną na innowacje, z której produktów korzysta ponad 100 000 specjalistów z dziedziny budownictwa na całym świecie.

W celu uzyskania dalszych informacji, zapraszamy do kontaktu: 

Skontaktuj się z nami

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.