Graitec Ogłasza Międzynarodową Konferencję Digital BIMUp

BIMUp Conf

GRAITEC, międzynarodowa firma zajmująca się Projektowaniem, Analizą, Wytwarzaniem i Zarządzaniem BIM, będąca dostawcą oprogramowania dla sektora AEC oraz Partnerem Autodesk® na Europę, Rosję, Stany Zjednoczone i Kanadę, z przyjemnością ogłasza zorganizowanie Międzynarodowej Konferencji Digital BIMUp dla obecnych oraz potencjalnych klientów, która odbędzie się 8, 9 oraz 10 października. Uczestnicy tego wyjątkowego wydarzenia poznają główną filozofię firmy Graitec, a jest nią Projektowanie - Analiza - Wytwarzanie - Zarządzanie w ramach usługi BIMUp.

D.S.F

Usługa BIMUp firmy Graitec została zaprojektowana na podstawie tysięcy przeprowadzonych wdrożeń BIM na całym świecie, poprzez wyszczególnienie 5 kluczowych pilarów BIM:

  • Wdrożenie technologii BIM
  • Szkolenia indywidualne/spersonalizowane
  • Zarządzanie projektem BIM
  • Wdrożenie standardów BIM
  • Współpraca w ramach BIM

Poprzez dodanie dodatkowych narzędzi produktywności Graitec, takich jak, np. Graitec Advance PowerPack for Revit oraz pełne wsparcie techniczne, klienci mogą czuć się bezpiecznie, mając pewność, że współpraca z Graitec to prosta ścieżka podczas całego procesu BIM, umożliwiając jak najszybsze przygotowanie i czerpanie korzyści z zadowalających rezultatów.

Trzydniowa konferencja internetowa odbędzie się we wielu strefach czasowych i w wielu językach. Graitec zapewni zajęcia edukacyjne ze wszystkich aspektów BIM, uwzgledniając najnowsze technologie, oprogramowanie, metodologię pracy oraz praktyki. To wspaniałe wydarzenie dla wszystkich pragnących wejść w obszar BIM lub dla obecnych użytkowników, stosujących już BIM jako część swoich procesów projektowych.

Rejestracja została już otwarta, zapisz się tutaj!

*Nasi obecni Klienci zostaną indywidualnie zaproszeni do udziału.

Mówi Steve Houlder, COO Graitec: Podążając za śladem naszych European BIM Tours, postanowiliśmy zorganizować to wydarzenie w formie konferencji internetowej, tak aby umożliwić nam dotarcie do wszystkich obecnych i potencjalnych klientów z mieszanką prowadzonych na żywo oraz nagranych z wyprzedzeniem szkoleń oraz zajęć edukacyjnych, w krajach, które obsługujemy. W naszych sesjach spodziewamy się udziału ponad 3000 osób, pomagając uczestnikom przy Projektowaniu, Analizowaniu, Wytwarzaniu oraz Zarządzaniu swoimi projektami BIM

Mówi Manuel Liedot, CEO Graitec: Firma Graitec jest zaangażowana w pomoc swoim klientom, podczas cyfryzacji procesów, począwszy od wczesnego projektu, poprzez wytwarzanie i konstrukcję. Konferencja internetowa BIMUp jest wspaniałym sposobem na zrealizowanie tych celów, poprzez dotarcie do naszych klientów w wielu językach i w wygodnym dla nich czasie, dostarczając dostosowane do nich treści dla umożliwienia im uczestnictwa w procesie wchodzenia w BIM. Zapraszam wszystkich zainteresowanych procesem BIM do rejestracji i uczestnictwa.

O firmie GRAITEC

Założona w 1986 r., firma GRAITEC to międzynarodowa grupa, pomagająca profesjonalistom z dziedziny budownictwa i projektowania w skutecznym osiągnięciu swojej cyfrowej transformacji, poprzez zapewnienie oprogramowania i doradztwa BIM oraz Industry 4.0. Graitec to deweloper wysokowydajnościowych aplikacji BIM oraz Platynowy Partner Autodesk w Europie i Złoty Partner Autodesk w Ameryce Północnej i Rosji.

Działając w 48 biurach w 13 krajach na całym świecie, GRAITEC oferuje swoim klientom rozbudowaną ofertę uznanych rozwiązań programowych połączonych z pełnym portfolio produktów Autodesk oraz pakietów BIM, które pozwalają na realizację potrzeb najbardziej wymagających projektów oraz maksymalną produktywność, wydajność i wykonanie. Z ponad 550 pracownikami, wśród których znajduje się 200 doradców BIM, GRAITEC jest firmą skupiającą się na innowacyjności, której produkty są używane przez więcej niż 100 000 profesjonalistów z dziedziny budownictwa na całym świecie.

Odwiedź stronę www.graitec.pl, aby uzyskać więcej informacji.

W celu uzyskania dalszych informacji, zapraszamy do kontaktu: 


Skontaktuj się z nami

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.