GRAITEC Summer Academy - dziękujemy za udział!

Summer Academy podsumowanie

To już! Po 4 tygodniach kończymy cykl Summer Academy, podczas którego zaprezentowaliśmy Wam 26 artykułów na naszym blogu i 7 dedykowanych webinariów (od września szukajcie ich na naszym kanale na Youtube). Przekazana przez naszych ekspertów-praktyków wiedza z pewnością pomoże Wam w projektach, podczas których będziecie korzystać z oprogramowania Autodesk i GRAITEC.

 Podsumowując, przedstawiamy kilka kluczowych liczb dotyczących Summer Academy:

7 szkoleniowców

26 artykułów

422 unikalnych uczestników sesji online

10 902 unikalnych czytelników naszego bloga

22 222 przeprowadzone minuty treningowe

Najchętniej czytanymi przez Was artykułami były:

  1. Czym jest zjawisko przebicia w ustrojach płytowo-słupowych? Weryfikacja w programie Advance Design - autor Kamil Dziedzic.
  2. Dokumentacja przetargowa i kontraktowa procesu BIM - autor Michał Zając.

Jeszcze raz zachęcamy do zapoznania się z tematami przewodnimi naszej Akademii (kliknij w temat, aby przejść do pierwszego artykułu z serii):

  1. Od teorii do praktyki - Projektowanie konstrukcji budowlanych wspomagane komputerowo (Kamil Dziedzic, Structural Analysis and Design Expert)
  2. Zbrojenie w programie Revit z użyciem BIM Designers - od modelu do rysunków (Piotr Jakubaszek, BIM Modeler/BIM Coordinator)
  3. Wsparcie procesu projektowania architektonicznego w środowisku Autodesk Revit (Krzysztof Spelina, Architectural Design Expert)
  4. Automatyzacja projektowania hal stalowych w środowisku BIM Connect (Konrad Ociepka, BIM Coordinator, Structural Analysis Engineer)
  5. Zarządzanie dokumentacją podczas procesu BIM z zastosowaniem Graitec Cabinet oraz BIM360 (Michał Zając, BIM Implementation Manager/MEP Specialist)
  6. Modelowanie konstrukcji obudowy hal  z profili zimnogiętych (Michał Nowicki, Structural Analysis and Design Expert, Local Product Manager)
  7. Nie trać czasu na ręczne tworzenie zestawień technologii i elementów (Patryk Skulski, Technical Support Engineer CADKON+).

Już w przyszłym roku planujemy kolejną edycję GRAITEC Summer Academy, tym razem w formie zorganizowanego wydarzenia! Już teraz gorąco zachęcamy do udziału.

Jeśli masz pytania dotyczące GRAITEC Summer Academy, zapraszamy do kontaktu.

Wyślij zapytanie

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.