Odbyło się szkolenie z zakresu oprogramowania Autodesk Robot Structural Analysis: konstrukcje żelbetowe (II stopień)!

Uczestnicy szkolenia z oprogramwoania Autodesk Robot Structural AnalysisRys. 1. Uczestnicy szkolenia z oprogramowania Autodesk Robot Structural Analysis, wraz z ekspertem Graitec prowadzącym szkolenie, Kamilem Dziedzicem

W dniach 22-23 lipca 2019 roku przeprowadziliśmy w naszej firmie w Krakowie szkolenie z zakresu oprogramowania Autodesk Robot Structural Analysis: konstrukcje żelbetowe (II stopień).

Dwudniowy kurs poprowadził Kamil Dziedzic, Structural Analysis and Design Expert w firmie GRAITEC. W szkoleniu wzięli udział projektanci z firmy Zimny Construction z Wrocławia oraz INCON - Projektowanie i Nadzory z Rokitek.

Jako Certyfikowane Centrum Szkoleniowe Autodesk, z 30-letnim doświadczeniem przy tworzeniu, rozwijaniu i wsparciu technicznym dla programu Robot, zapewniliśmy najwyższą jakość szkolenia, co potwierdzają słowa uczestników:

Łukasz Zimny, Zimny Construction: „Szkolenie poruszało przydatne i ciekawe zagadnienia. Kompetentny prowadzący rzeczowo odpowiedział na przygotowane przez nas pytania.”

Tomasz Dziadkowiec, INCON: „Szkolenie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Dzięki szerokiemu doświadczeniu zawodowemu, wiedza prowadzącego, w sposób przyjemny i jasny, została przedstawiona na niniejszym szkoleniu.”

Zachęcamy do zapoznania się z naszą bazą certyfikowanych przez Autodesk szkoleń CAD.

Jeśli interesuje Cię otrzymanie oficjalnego, uznawanego na całym świecie certyfikatu Autodesk, skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak go otrzymać.

Wyślij zapytanie lub poproś o wycenę

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.