GRAITEC przejmuje hiszpańską firmę 2aCAD – sprzedawcę VAR Autodesk

Luty 2019 r. - GRAITEC, międzynarodowy producent oprogramowania BIM i CAD dla branży AEC i mechanicznej oraz Platynowy Partner Autodesk w Europie, ma przyjemność ogłosić przejęcie 100% udziałów firmy 2aCAD, które nastąpiło w czwartek 14-tego lutego br. (Warunki przejęcia nie zostały ujawnione.)

2 2aCAD

Przejęcie hiszpańskiej firmy 2aCAD znacząco wzmacnia pozycję Graitec w Europie, gdzie firma ma już swoje oddziały w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Włoszech, Czechach, Polsce, Rumunii i Słowacji.

Przejęcie 2aCAD w Hiszpanii wzmacnia pozycję Graitec w Europie, gdzie firma działa już jako (1) Platynowy Partner Autodesk; (2) producent oprogramowania do projektowania i analizy strukturalnej MES: Advance Design i Advance BIM Designers, Advance Workshop i Arma +; oraz (3) jako usługodawca i partner w zakresie badań i rozwoju dla biur inżynieryjnych i producentów.

2aCAD odznacza się zespołem ekspertów BIM, a także silną pozycją na hiszpańkim rynku od ponad 30 lat. Klienci firmy mogą być zapewnieni, że ciągłość dostarczania usług będzie nienaruszona.

Teraz, przy pełnym wsparciu dużej międzynarodowej grupy, 2aCAD zyska rozszerzoną zdolność do świadczenia nowej gamy profesjonalnych usług związanych z BIM. To z kolei przyniesie klientom więcej korzyści wynikających ze wzbogaconego portfolia unikalnych produktów uzupełniających, czego przykładem jest to, że wszyscy klienci Graitec subskrybujący program Autodesk Revit otrzymują bezpłatny Graitec PowerPack z ponad 50 dodatkowymi narzędziami zwiększającymi produktywność.

Zwiększona zdolność inwestycyjna pozwoli z czasem na rozszerzenie obecnego obszaru operacyjnego i na większe skoncentrowanie się na zaawansowanych systemach do symulacji i zarządzania produkcją, aby zapewnić obecnym i nowym klientom jeszcze bardziej kompleksowe rozwiązania.

Javier Beltran, 2aCAD CEO, komentuje: „Cieszę się, że możemy dołączyć do Graitec Group. Jesteśmy zachwyceni wspólną wizją zbudowania silnej międzynarodowej grupy. Nie możemy się doczekać, aby podzielić się naszą obszerną wiedzą i doświadczeniem z Grupą Graitec oraz połączyć nasze siły w celu zaspokojenia potrzeb klientów i dostarczania najwyższej jakości usług. Jesteśmy przekonani, że firma i nasi klienci są w dobrych rękach.”

Francis Guillemard, Prezes GRAITEC, dodaje: „Z niecierpliwością czekamy na powitanie klientów 2aCAD w rodzinie Graitec. Dzięki technologii Graitec, firma 2aCAD będzie mogła efektywnie sprostać dzisiejszym wyzwaniom branżowym. Przejęcie 2aCAD rozszerzy naszą obecność w Europie, dostarczając światowej klasy rozwiązań, usług i wsparcia technicznego dla naszej rosnącej bazy klientów i napędzając tym samym rozwój Graitec.”


O firmie 2aCAD

Firma 2aCAD rozpoczęła działalność w 2008 roku od połączenia ADA Computer i ApliCAD, dwóch wiodących firm zajmujących się oprogramowaniem graficznym z ponad 35-letnim doświadczeniem w branży. W 2013 roku firma stała się częścią grupy ADA Group.

Działając w 10-ciu oddziałach w Hiszpanii i Portugalii, 2aCAD umożliwia swoim klientom zwiększenie wydajności poprzez wdrażanie oraz tworzenie globalnych i zintegrowanych rozwiązań graficznych, opartych głównie na pełnym portfolio producenta Autodesk. 2aCAD pomaga swoim klientom skutecznie sprostać wyzwaniom biznesowym poprzez oferowanie innowacyjnych rozwiązań i usług dopasowanych specjalnie do indywidualnych potrzeb klienta.

2aCAD jest akredytowany przez Autodesk w sektorach architektury, inżynierii i budownictwa, jak również w zakresie branży mechanicznej oraz medialnej i rozrywkowej.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.2aCAD.es


W celu uzyskania dalszych informacji, zapraszamy do kontaktu: 


Skontaktuj się z nami

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.