GRAITEC przejmuje Lineis – Autoryzowanego sprzedawcę VAR Autodesk

22 luty 2019 r. - GRAITEC, międzynarodowy producent oprogramowania BIM i CAD dla branży AEC i mechanicznej oraz Platynowy Partner Autodesk w Europie, ma przyjemność ogłosić przejęcie 100% udziałów firmy Lineis, które nastąpiło w środę 20-tego lutego br. Warunki przejęcia nie zostały ujawnione.

Lineis

Przejęcie Lineis wzmacnia pozycję Graitec we Francji, gdzie firma działa już jako (1) Platynowy Partner Autodesk; (2) producent oprogramowania do projektowania i analizy strukturalnej MES: Advance Design i Advance BIM Designers, Advance Workshop i Arma +; oraz (3) jako usługodawca i partner w zakresie badań i rozwoju dla biur inżynieryjnych i producentów. Lineis odznacza się zespołem ekspertów BIM, a także silną pozycją na francuskim rynku od ponad 30 lat.

Teraz, przy pełnym wsparciu dużej międzynarodowej grupy, Lineis zyska rozszerzoną zdolność do świadczenia nowej gamy profesjonalnych usług związanych z BIM. To z kolei przyniesie klientom więcej korzyści wynikających ze wzbogaconego portfolia unikalnych produktów uzupełniających, czego przykładem jest to, że wszyscy klienci Graitec subskrybujący program Autodesk Revit otrzymują bezpłatny Graitec PowerPack z ponad 50 dodatkowymi narzędziami zwiększającymi produktywność.

Fuzja Lineis z Graitec France nastąpi w nadchodzących tygodniach, a oba zespoły połączą swoje siły, aby zwiększyć jakość dostarczanych usług i w dalszym ciągu rozwijać działalność Graitec we Francji.

François Tabusse, Lineis CEO, komentuje: „Ambicją Lineis jest konsekwentne oferowanie niezrównanego poziomu wiedzy technicznej. Nasz oddany personel jest z pasją zaangażowany w zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta. Jesteśmy pod wrażeniem wizji i strategii GRAITEC i cieszymy się, że możemy być częścią prawdziwie profesjonalnej i zorientowanej na klienta firmy. Jesteśmy przekonani, że firma i nasi klienci są w dobrych rękach.”

Francis Guillemard, Prezes GRAITEC, dodaje: „Z niecierpliwością czekamy na powitanie klientów Lineis w rodzinie Graitec. Dzięki technologii Graitec, firma Lineis będzie mogła efektywnie sprostać dzisiejszym wyzwaniom branżowym. Przejęcie Lineis rozszerzy naszą obecność na rynku francuskim, dostarczając światowej klasy rozwiązań, usług i wsparcia technicznego dla naszej rosnącej bazy klientów i napędzając tym samym rozwój Graitec.”


O firmie Lineis

Firma Lineis rozpoczęła działalność w 1989 roku.

Działając w trzech biurach we Francji, Lineis dostarcza najwyższej klasy profesjonalne usługi i technologie BIM firmom z branży AEC, które chcą ulepszyć swoje projekty i usprawnić proces produkcyjny. Jako dystrybutor oprogramowania Autodesk i Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Autodesk, Lineis szkoli, integruje i udziela konsultacji w zakresie wszystkich rozwiązań Autodesk, takich jak Revit, AutoCAD, 3ds Max i wszystkich usług chmurowych Autodesk BIM360. Lineis jest znana ze swojego rozległego doświadczenia w BIM (Building Information Modeling – modelowanie informacji o budynku) oraz efektywnej pomocy architektom i inżynierom w cyfryzacji ich procesów projektowych. Lineis dostarcza swoim klientom innowacyjne rozwiązania i usługi, aby mogli oni skutecznie sprostać wyzwaniom biznesowym.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.lineis.fr 


W celu uzyskania dalszych informacji, zapraszamy do kontaktu: 


Skontaktuj się z nami

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.