Graitec EMEA otrzymuje nagrodę Autodesk Platinum Award czwarty rok z rzędu

22/02/19 - GRAITEC, międzynarodowy producent oprogramowania BIM i CAD dla branży AEC oraz Platynowy Partner Autodesk w Europie, ma przyjemność ogłosić, że czwarty rok z rzędu zdobyliśmy prestiżową nagrodę Autodesk Platinum Award dla firmy z „Największym wzrostem nowych subskrypcji w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce (EMEA)".

Zdobycie nagrody Autodesk Platinum to spektakularne osiągnięcie, operując w tak wymagającej i wysoce konkurencyjnej branży. Otrzymanie tego wyróżnienia trzeci rok z rzędu potwierdza, że firma GRAITEC nieustannie dąży do rozwoju poprzez podejście skoncentrowane na kliencie, nie tylko pomagając Klientom osiągnąć ich własne sukcesy, ale także zmaksymalizować zwrot z inwestycji w oprogramowanie Autodesk.

Steve Houlder, GRAITEC COO, komentuje: Byliśmy zaszczyceni otrzymując nagrodę Platinum Award trzeci raz z rzędu w ubiegłym roku. Osiągnięcie naszego celu czwarty raz pod rząd nie tylko utwierdza nas w obranej przez nas ścieżce strategicznego rozwoju, ale także demonstruje bogactwo doświadczenia naszych wszystkich zespołów GRAITEC w całym regonie EMEA - ich zaangażowanie i profesjonalizm pomogły jeszcze raz zdobyć to wyróżnienie.

Manuel Liedot, GRAITEC CEO, dodaje: Otrzymanie tej nagrody wyraźnie pokazuje naszą determinację w dążeniu do zostania wiodącym globalnym dostawcą rozwiązań BIM i głównym partnerem Autodesk. W celu osiągnięcia tego, nieprzerwanie inwestujemy w rozwój naszych zespołów, technologii i dostarczania udoskonalonych usług. Chciałbym pogratulować Wszystkim zespołom GRAITEC za efekty ich ciężkiej pracy, a także podziękować Wszystkim naszym lojalnym i nowym Klientom na całym świecie za ich ciągłe wsparcie.


 W celu uzyskania więcej informacji, skontaktuj się z nami pod adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.