GRAITEC wprowadza ofertę BIMUp

Bièvres, Francja, październik 2018 - GRAITEC, międzynarodowy producent oprogramowania BIM i CAD dla branży AEC i mechanicznej oraz Platynowy Partner Autodesk w Europie i Złoty Partner w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Rosji, ma przyjemność ogłosić wprowadzenie nowej oferty Graitec BIMUP. Graitec BIMUp to sprawdzona metodologia BIM przeznaczona dla Klientów, którzy chcą przeprowadzić wdrożenie BIM w swojej firmie i mieć zapewnione wsparcie powdrożeniowe.

Graitec BIMUp

Oferta BIMUp została stworzona w oparciu o nasze doświadczenie zebrane podczas przeprowadzenia ponad tysiąca udanych wdrożeń technologii BIM na całym świecie. Strategia Graitec BIMUp składa się z 5-ciu filarów:

  • Implementacja technologii BIM
  • Szkolenia indywidualne
  • Zarządzanie projektem BIM
  • Wdrożenie standardów BIM
  • Współpraca

Dodatkowo oferując narzędzia Graitec zwiększające wydajność, takie jak Graitec Advance PowerPack for Revit oraz kompleksowe wsparcie techniczne, nasi Klienci mają pewność, że współpraca z Graitec zaowocuje efektywną strategią mającą na celu maksymalne wykorzystanie potencjału technologii BIM.

Steve Houlder, Graitec COO, komentuje: „Stworzyliśmy ofertę BIMUp z pomocą ponad 200 specjalistów z naszej firmy, którzy z powodzeniem pomogli tysiącom naszych obecnych Klientów wdrożyć procesy BIM. Dzieląc implementację na 5 filarów, możemy pracować z naszymi Klientami w strategicznych obszarach, aby umożliwić im pomyślny start z BIM lub pomóc udoskonalić ich obecne procesy BIM. Wszystko to jest wspierane przez naszą pomoc techniczną z 11 krajów, w 13 językach i wielu strefach czasowych, co czyni Graitec doskonałym partnerem biznesowym dla tych, którzy chcą pomyślnie wdrożyć lub ulepszyć swoją obecną strategię BIM.”

Manuel Liedot, GRAITEC CEO, dodaje: „GRAITEC jest uznanym partnerem Autodesk od wielu lat i jest obecnie jednym z najszybciej rozwijających się międzynarodowych dystrybutorów typu VAR z zakresu oprogramowania Autodesk. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w implementacji technologii BIM w dużych i małych firmach, dzięki czemu dysponujemy sprawdzonymi metodami, które nieustannie udoskonalamy, aby pomóc naszym Klientom zacząć czerpać korzyści z BIM jeszcze szybciej. Łącząc wydajność technologii Autodesk i Graitec oraz bogate doświadczenie naszego globalnego zespołu specjalistów, współpraca z Graitec zapewni Ci osiągnięcie oczekiwanych rezultatów związanych z BIM w jeszcze krótszym czasie.”

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.