Graitec News

GRAITEC news


Ruszył cykl GRAITEC Summer Academy - zmieniamy teorię w praktykę!

Graitec Summer Academy zmieniamy teorię w praktykę

Mimo okresu wakacyjnego nie próżnujemy, najbliższy miesiąc wykorzystując na przekazanie Wam ogromnej dawki wiedzy praktycznej z zakresu architektury, inżynierii i budownictwa. Przekuj swoją wiedzę z zakresu projektowania na praktyczne wykorzystanie oprogramowania Autodesk i GRAITEC.

Odbyło się szkolenie z zakresu oprogramowania Autodesk Robot Structural Analysis: konstrukcje żelbetowe (II stopień)!

Uczestnicy szkolenia z oprogramwoania Autodesk Robot Structural Analysis

W dniach 22-23 lipca 2019 roku przeprowadziliśmy w naszej firmie w Krakowie szkolenie z zakresu oprogramowania Autodesk Robot Structural Analysis: konstrukcje żelbetowe (II stopień).

Dwudniowy kurs poprowadził Kamil Dziedzic, Structural Analysis and Design Expert w firmie GRAITEC. W szkoleniu wzięli udział projektanci z firmy Zimny Construction z Wrocławia oraz INCON - Projektowanie i Nadzory z Rokitek.

 

Graitec ogłasza premierę swojego nowego pakietu Graitec Advance Suite 2020

Czerwiec 2019 - GRAITEC, międzynarodowy producent oprogramowania BIM, do symulacji, fabrykacji i zarządzania danymi dla branży AEC i mechanicznej oraz Platynowy Partner Autodesk w Europie, z nowymi biurami w Hiszpanii i Portugalii (przyłączonymi do grupy w 2019 r.), dodanymi do dodatkowych lokalizacji w USA, Kanadzie i Rosji, kontynuuje ekspansję na całym świecie i z przyjemnością ogłasza premierę pakietu Graitec Advance 2020, zapewniającego niezrównane rozwiązania w zakresie modelowania, projektowania i detalowania na rynkach AEC i Wytwarzania Produktów

GRAITEC przejmuje hiszpańską firmę 2aCAD – sprzedawcę VAR Autodesk

Luty 2019 r. - GRAITEC, międzynarodowy producent oprogramowania BIM i CAD dla branży AEC i mechanicznej oraz Platynowy Partner Autodesk w Europie, ma przyjemność ogłosić przejęcie 100% udziałów firmy 2aCAD, które nastąpiło w czwartek 14-tego lutego br. (Warunki przejęcia nie zostały ujawnione.)

GRAITEC przejmuje Lineis – Autoryzowanego sprzedawcę VAR Autodesk

22 luty 2019 r. - GRAITEC, międzynarodowy producent oprogramowania BIM i CAD dla branży AEC i mechanicznej oraz Platynowy Partner Autodesk w Europie, ma przyjemność ogłosić przejęcie 100% udziałów firmy Lineis, które nastąpiło w środę 20-tego lutego br. Warunki przejęcia nie zostały ujawnione.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.