Graitec News

GRAITEC news


GRAITEC przejmuje STRUCSOFT SOLUTIONS z Kanady: twórcę oprogramowania MWF dla producentów zajmujących się produkcją prefabrykatów i budownictwem zewnętrznym w branży AEC.

12 kwietnia 2021 - GRAITEC, międzynarodowy lider BIM, produkcji profesjonalnych programów do projektowania dla AEC oraz Platynowy Partner Autodesk® w Europie i Gold w Kanadzie, USA i Rosji, z dumą ogłasza przejęcie firmy StrucSoft Solutions.

StructsoftStrucSoft Solutions, założona w 1994 roku przez George'a Ajami, jest kanadyjskim twórcą oprogramowania, zajmującym się produkcją prefabrykatów i budownictwem zewnętrznym w branży AEC. Siedziba główna firmy znajduje się w Montrealu (Quebec). StrucSoft otworzył biuro w Liverpoolu (Wielka Brytania) w 2017 roku, aby zapewnić wsparcie klientom z Ameryki Północnej i Europy. Firma opracowała pakiet oprogramowania do lekkich konstrukcji stalowych i drewnianych do modelowania, koordynowania, projektowania i produkcji bezpośrednio w środowisku Autodesk Revit®.

GRAITEC, działający obecnie w ponad 10 krajach, jest już obecny na głównych rynkach StrucSoft (tj. W USA, Kanadzie i Wielkiej Brytanii), kontynuuje swój plan rozwoju poprzez rozwijanie swojego oprogramowania oraz akwizycję liczących się firm z branży. 

Z technologicznego punktu widzenia Graitec i StrucSoft mają to samo silne DNA. Oprogramowanie MWF firmy StrucSoft Solutions (lub Metal Wood Framer) uzupełnia funkcjonalny zakres oferty FABRICATE firmy Graitec, dodając lekką stal i drewno do istniejących prętów zbrojeniowych, prefabrykowanego betonu i stali konstrukcyjnej. Przejęcie StrucSoft Solutions znacząco wzmacnia strategię Graitec CREATE - SIMULATE - FABRICATE - MANAGE oraz gotowość do dostarczania kompleksowych rozwiązań dla branży budowlanej.

Manuel Liedot, GRAITEC CEO:
„Cieszę się, że mogę powitać StrucSoft, jego klientów i utalentowany zespół w Grupie Graitec. Natywna integracja StrucSoft z Revit jest bardzo komplementarna z ekosystemem BIM Graitec i Autodesk. StrucSoft znacząco wzmacnia nasze ambicje rozwijania współpracy między firmami inżynieryjnymi, detalistami, producentami i placami budowy. Przejęcie StrucSoft świadczy również o naszym ciągłym zaangażowaniu na rynku północnoamerykańskim ”.

George Ajami, President of StrucSoft Solutions Ltd
„Jesteśmy entuzjastycznie nastawieni do dołączenia do zespołu Graitec. Ich podejście do klienta i zaangażowanie w rozwój technologii w segmentach prefabrykacji i produkcji jest zgodne z misją StrucSoft. To kolejny krok w ewolucji naszej firmy i produktów umożliwi naszym połączonym zespołom lepszą obsługę naszych klientów i przesuwanie granic tego, co nasze oprogramowanie może osiągnąć w sektorach produkcji i AEC ”.


About GRAITEC
Założona w 1986 roku GRAITEC to międzynarodowa grupa (13 krajów na całym świecie - 48 biur) pomagająca specjalistom z branży budowlanej i produkcyjnej w pomyślnym przeprowadzeniu cyfrowej transformacji poprzez dostarczanie oprogramowania i doradztwa w zakresie BIM i Przemysłu 4.0. GRAITEC jest twórcą wysokowydajnych aplikacji BIM, a także Platynowym Partnerem Autodesk w Europie i Złotym Partnerem Autodesk w Ameryce Północnej i Rosji. Zatrudniając ponad 550 pracowników, w tym 200 konsultantów BIM, GRAITEC jest firmą zorientowaną na innowacje, której produkty są używane przez ponad 100 000 specjalistów budowlanych na całym świecie.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić Graitec


About StrucSoft

Założona w 1994 roku firma StrucSoft Solutions opracowuje oprogramowanie i świadczy usługi dla przemysłu wytwórczego i AEC. Firma StrucSoft z siedzibą w Montrealu w Kanadzie, i biurem w Liverpoolu w Anglii wykorzystuje technologię BIM do digitalizacji i automatyzacji tworzenia i przepływu danych produkcyjnych od modelu projektowego do hali produkcyjnej. Flagowy produkt StrucSoft Solutions, MWF, jest oparty na platformie Autodesk Revit®, automatyzując tworzenie zarówno lekkiej stali, jak i paneli drewnianych, uzupełniając połączenie od projektu do produkcji.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzić StrucSoft 


W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt:

Dave Talbot, GRAITEC
Phone: +44 23 8086 8947
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z przyjemnością informujemy, że nasz program ADVANCE DESIGN otrzymał drugi rok z rzędu wyróżnienie TopBuilder 2021 Award w kategorii "Oprogramowanie BIM". 

Promocja - wybierz Advance Design Starter Pack i odbierz Voucher na szkolenie!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Tylko do 30 kwietnia 2021 możesz skorzystać z promocji ADVANCE DESIGN STARTER PACK i otrzymać Voucher na profesjonalne szkolenie!

Skorzystaj z promocji -20% na produkty Autodesk w ramach Graitec Flash Promo

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W dniach 26 - 29.10.2020 zapraszamy do skorzystania z promocji Graitec Flash na wybrane produkty Autodesku

 1. Autodesk AutoCAD
 2. Autodesk Revit LT Suite
 3. Autodesk AutoCAD LT/LT for Mac

Tylko teraz 3 letnią subskrybcję możesz z kupić z aż 20% rabatem.

To promocja, która się opłaca. 

Skorzystaj z promocji -20%

Rusza II Edycja Graitec Summer Academy.

Graitec Summer Academy 2020

Startuje Graitec Summer Academy 2020 - doskonała okazja żeby zdobyć nowa wiedzę i kompetencje. Tym razem w wersji online - czyli tam gdzie chcesz - i kiedy chcesz. Zamieniamy teorię w praktykę i skupiamy się tylko na kluczowych i innowacyjnych rozwiązaniach Graitec oraz Autodesk

Nasz zespół doświadczonych i wykwalifikowanych inżynierów przygotował materiały skupiająec się wokół 3 głównych procesów:

 1. Tydzień 1 - Projektowanie koncepcyjne i analiza
  1. Od czego zacząć...? Szkic modelu konstrukcji w Advance Steel 
  2. Modelowanie parametryczne - wykorzystanie Dynamo w skomplikowanych konkstrukcjach 
  3. Symulacja placu budowy w Navisworks Manage 
  4. Projektowanie koncepcyjne przy użyciu rozwiązań Autodesk

 2. Tydzień 2 - Konstrukcje stalowe i żelbetowe 
  1. Advance Design - Wymiarowanie konstrucji stalowej z wykorzystaniem superelementu
  2. Advance Design Connection - wymiana danych i wymiarowanie połączeń stalowych
  3. Advance Design - Sprawdzenie stropu żelbetowego na przebicie i dobór wymaganego zbrojenia
  4. CADKON+ RC - zbrojenie konstrukcji na podstawie gotowej bryły ACIS

 3. Tydzień 3 - Dokumentacja projektowa
  1. Udostępnienie dokumentacji Advance Steel inwestorowi lub wytwórni.
  2. Przygotowanie rysunków wykonawczych elementów żelbetowych z poziomu programu obliczeniowego
  3. Generowanie zestawień rur i kształtek oraz przygotowanie arkuszy do wydruku w Revit MEP
  4. Gotowe zestawienia stali zbrojeniowej oraz przygotowanie arkuszów do wydruku w CADKON+ RC

GRAITEC Summer Academy to 3 tygodnie kiedy uzyskasz dostęp do niepublikowanych nigdzie wcześniej materiałów, które są na wyciągnięcie ręki + dodatkowe sesje LIVE gdzie możesz na żywo porozmawiać z naszym zespołem i uzyskać odpowiedzi na swoje pytania.

Śledź nasze profile na Facebooku oraz LinkedIn żeby nie przegapić nowych materiałów oraz promocji.

 

Zapisz się

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.