Graitec News

GRAITEC news


Poznaj wyjątkową ofertę i skorzystaj z finansowania 0% na oprogramowanie Autodesk przy zakupie rocznych lub 3-letnich subskrypcji oprogramowania Autodesk (w tym przedłużenia). Oferta  jest ważna w terminie do 15 lipca 2019 r. do godz. 12:00 (włącznie) lub do wyczerpania budżetu akcji promocyjnej.

Graitec wydaje nowe wersje 2021 swojego flagowego opramowania: Advance PowerPack, Advance Design, Advance Workshop and Graitec Opentree

GRAITEC, międzynarodowy producent i developer oprogramowania dla inżynierów i konstruktorów pracujących w obszarach takich jak projektowanie, analiza, prefabrykacja oraz zarządzanie danymi projektowymi dla branży AEC oraz Platynowy Partner Autodesk® w europie, Rosji, USA i Kanadzie ma przyjemność zaprezentować nowe wersje 2021 swoich flagowych produktów: Advance PowerPack, Advance Design, Advance Workshop oraz nowość na polskim rynku - program Graitec Opentree.

Do 31 Maja br. uruchamiamy bezpłatny dostęp do wybranych produktów i usług Autodesk

Wybierz bezpłatny dostęp do produktów i usług

W związku z wyjątkową sytuacją spowodowaną wirusem COVID-19 uruchamiamy bezpłatny dostęp do następujących produktów i usług Autodesk:

  • BIM 360 Docs
  • BIM 360 Design
  • Fusion 360
  • Fusion Team
  • AutoCAD Web and Mobile
  • Shotgun

Tylko między 17-19 marca skorzystaj z atrakcyjnej oferty na roczną lub 3 letnią subskrypcję Autodesk i odbierz rabat

Banner opt

Tylko w dniach 17-19 Marca skorzystaj z atrakcyjnej oferty na roczną lub 3 letnią subskrypcję Autodesk i odbierz rabat na wybrane rozwiązanie. Jako Platynowy Partner Autodesk posiadamy specjalistyczną wiedzę techniczną i doświadczenie by pomóc Ci w doborze najlepszych narzędzi do Twojej pracy.

Konkurs na transfer technologii Sieci Otwartych Innowacji (SOI)

Począwszy od kwietnia 2020 r., skorzystaj ze zwiększonej wartości pomocy de minimis w ramach konkursu na transfer technologii prowadzonego przez Sieć Otwartych Innowacji (SOI). 

Dofinansowanie szkoleń[Źródło: Sieć Otwartych Innowacji, https://siecotwartychinnowacji.pl/aktualnosci/nowy-konkurs-na-transfer-technologii-od-kwietnia-2020-r/]

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.