Graitec News

GRAITEC news


GRAITEC przejmuje hiszpańską firmę 2aCAD – sprzedawcę VAR Autodesk

Luty 2019 r. - GRAITEC, międzynarodowy producent oprogramowania BIM i CAD dla branży AEC i mechanicznej oraz Platynowy Partner Autodesk w Europie, ma przyjemność ogłosić przejęcie 100% udziałów firmy 2aCAD, które nastąpiło w czwartek 14-tego lutego br. (Warunki przejęcia nie zostały ujawnione.)

GRAITEC przejmuje Lineis – Autoryzowanego sprzedawcę VAR Autodesk

22 luty 2019 r. - GRAITEC, międzynarodowy producent oprogramowania BIM i CAD dla branży AEC i mechanicznej oraz Platynowy Partner Autodesk w Europie, ma przyjemność ogłosić przejęcie 100% udziałów firmy Lineis, które nastąpiło w środę 20-tego lutego br. Warunki przejęcia nie zostały ujawnione.

Graitec EMEA otrzymuje nagrodę Autodesk Platinum Award czwarty rok z rzędu

22/02/19 - GRAITEC, międzynarodowy producent oprogramowania BIM i CAD dla branży AEC oraz Platynowy Partner Autodesk w Europie, ma przyjemność ogłosić, że czwarty rok z rzędu zdobyliśmy prestiżową nagrodę Autodesk Platinum Award dla firmy z „Największym wzrostem nowych subskrypcji w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce (EMEA)".

GRAITEC przejmuje Opentree – firmę zajmującą się rozwiązaniami EDM do zarządzania cyklem życia dokumentów

16 stycznia 2019 r. - GRAITEC, międzynarodowy producent oprogramowania BIM i CAD dla branży AEC i mechanicznej oraz Platynowy Partner Autodesk w Europie, ma przyjemność ogłosić przejęcie Opentree, firmy z siedzibą w Wielkiej Brytanii, która dostarcza rozwiązania EDM do zarządzania dokumentami na każdym etapie projektu zgodne ze standardami BIM i normą BS1192.

GRAITEC wprowadza ofertę BIMUp

Bièvres, Francja, październik 2018 - GRAITEC, międzynarodowy producent oprogramowania BIM i CAD dla branży AEC i mechanicznej oraz Platynowy Partner Autodesk w Europie i Złoty Partner w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Rosji, ma przyjemność ogłosić wprowadzenie nowej oferty Graitec BIMUP. Graitec BIMUp to sprawdzona metodologia BIM przeznaczona dla Klientów, którzy chcą przeprowadzić wdrożenie BIM w swojej firmie i mieć zapewnione wsparcie powdrożeniowe.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.