Graitec News

GRAITEC news


Konstrukcje żelbetowe - konferencje z prof. Starosolskim

6 i 10 września odbyły się dwie konferencje pod patronatem prof. Włodzimierza Starosolskiego, podczas których nasz prelegent, Kamil Dziedzic (Structural Analysis and Design Expert), przedstawił w praktyczny sposób wiedzę przekazywaną przez pana Profesora, omawiając prezentację pt.:

Od teorii do praktyki: Projektowanie konstrukcji żelbetowych w GRAITEC Advance Design

Archmedia Starosolski Lodz OPT Archmedia Starosolski Lodz Kamil Dziedzic OPT

Graitec Ogłasza Międzynarodową Konferencję Digital BIMUp

BIMUp Conf

GRAITEC, międzynarodowa firma zajmująca się Projektowaniem, Analizą, Wytwarzaniem i Zarządzaniem BIM, będąca dostawcą oprogramowania dla sektora AEC oraz Partnerem Autodesk® na Europę, Rosję, Stany Zjednoczone i Kanadę, z przyjemnością ogłasza zorganizowanie Międzynarodowej Konferencji Digital BIMUp dla obecnych oraz potencjalnych klientów, która odbędzie się 8, 9 oraz 10 października. Uczestnicy tego wyjątkowego wydarzenia poznają główną filozofię firmy Graitec, a jest nią Projektowanie - Analiza - Wytwarzanie - Zarządzanie w ramach usługi BIMUp.

GRAITEC Summer Academy - dziękujemy za udział!

Summer Academy podsumowanie

To już! Po 4 tygodniach kończymy cykl Summer Academy, podczas którego zaprezentowaliśmy Wam 26 artykułów na naszym blogu i 7 dedykowanych webinariów (od września szukajcie ich na naszym kanale na Youtube). Przekazana przez naszych ekspertów-praktyków wiedza z pewnością pomoże Wam w projektach, podczas których będziecie korzystać z oprogramowania Autodesk i GRAITEC.

Ruszył cykl GRAITEC Summer Academy - zmieniamy teorię w praktykę!

Graitec Summer Academy zmieniamy teorię w praktykę

Mimo okresu wakacyjnego nie próżnujemy, najbliższy miesiąc wykorzystując na przekazanie Wam ogromnej dawki wiedzy praktycznej z zakresu architektury, inżynierii i budownictwa. Przekuj swoją wiedzę z zakresu projektowania na praktyczne wykorzystanie oprogramowania Autodesk i GRAITEC.

Odbyło się szkolenie z zakresu oprogramowania Autodesk Robot Structural Analysis: konstrukcje żelbetowe (II stopień)!

Uczestnicy szkolenia z oprogramwoania Autodesk Robot Structural Analysis

W dniach 22-23 lipca 2019 roku przeprowadziliśmy w naszej firmie w Krakowie szkolenie z zakresu oprogramowania Autodesk Robot Structural Analysis: konstrukcje żelbetowe (II stopień).

Dwudniowy kurs poprowadził Kamil Dziedzic, Structural Analysis and Design Expert w firmie GRAITEC. W szkoleniu wzięli udział projektanci z firmy Zimny Construction z Wrocławia oraz INCON - Projektowanie i Nadzory z Rokitek.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.