Graitec News

GRAITEC news


Aktualizacja 2020.1 pakietu programów do analizy konstrukcji GRAITEC Advance Suite jest już dostępna do pobrania

GRAITEC z przyjemnością ogłasza, że aktualizacja 2020.1 pakietu oprogramowania dla inżynierów budownictwa GRAITEC Advance Suite jest już dostępna do pobrania.

image003 min

 

  

Graitec Advance Releane 2020 opt

Ta aktualizacja 2020.1 zawiera kilka nowości w różnych programach pakietu GRAITEC Advance:

  • Advance Design
  • BIM Designers
  • Powerpack for Advance Steel
  • BIM Connect

Odbyła się konferencja 360° wokół wyzwań w projektach budowlanych z Advance Design i BIM Designers!

Konferencja Graitec

We wtorek 22 października w Warszawie, w Arthotel Stalowa 52 w Warszawie, gościliśmy uczestników konferencji/warsztatów 360° wokół wyzwań w projektach budowlanych z Advance Design i BIM Designers. Dzień obfitował w prezentacje, spotkania i dyskusje pomiędzy inżynierami GRAITEC, użytkownikami oprogramowania Advance Design oraz BIM Designers, a także kadrą akademicką.

Konstrukcje żelbetowe - konferencje z prof. Starosolskim

6 i 10 września odbyły się dwie konferencje pod patronatem prof. Włodzimierza Starosolskiego, podczas których nasz prelegent, Kamil Dziedzic (Structural Analysis and Design Expert), przedstawił w praktyczny sposób wiedzę przekazywaną przez pana Profesora, omawiając prezentację pt.:

Od teorii do praktyki: Projektowanie konstrukcji żelbetowych w GRAITEC Advance Design

Archmedia Starosolski Lodz OPT Archmedia Starosolski Lodz Kamil Dziedzic OPT

Graitec Ogłasza Międzynarodową Konferencję Digital BIMUp

BIMUp Conf

GRAITEC, międzynarodowa firma zajmująca się Projektowaniem, Analizą, Wytwarzaniem i Zarządzaniem BIM, będąca dostawcą oprogramowania dla sektora AEC oraz Partnerem Autodesk® na Europę, Rosję, Stany Zjednoczone i Kanadę, z przyjemnością ogłasza zorganizowanie Międzynarodowej Konferencji Digital BIMUp dla obecnych oraz potencjalnych klientów, która odbędzie się 8, 9 oraz 10 października. Uczestnicy tego wyjątkowego wydarzenia poznają główną filozofię firmy Graitec, a jest nią Projektowanie - Analiza - Wytwarzanie - Zarządzanie w ramach usługi BIMUp.

GRAITEC Summer Academy - dziękujemy za udział!

Summer Academy podsumowanie

To już! Po 4 tygodniach kończymy cykl Summer Academy, podczas którego zaprezentowaliśmy Wam 26 artykułów na naszym blogu i 7 dedykowanych webinariów (od września szukajcie ich na naszym kanale na Youtube). Przekazana przez naszych ekspertów-praktyków wiedza z pewnością pomoże Wam w projektach, podczas których będziecie korzystać z oprogramowania Autodesk i GRAITEC.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.