Referencje

Jako wiodący dystrybutor oprogramowania Autodesk, w Graitec doskonale rozumiemy potrzeby naszych Klientów, aby zmaksymalizować ich produktywność i zwrot z inwestycji w oprogramowanie CAD i BIM.

Wysoką jakość oraz kompleksowość świadczonych przez nas usług potwierdzają liczne referencje otrzymane od kluczowych Biur Projektowych z całej Polski. Większość z wymienionych poniżej firm, to nasi stali Klienci od ponad 25 lat.

Zapraszamy do zapoznania się z zamieszczonymi Referencjami.


skanska referencjeSKANSKA SA

Podczas realizacji projektu firma Graitec Polska dała się poznać jako partner godny zaufania, zaangażowany i świadczący wysokiej jakości usługi w obszarze sprzedaży/doradztwa dot. oprogramowania BIM, jak również jako wyspecjalizowana jednostka w obszarze szkoleń i usług consultingowych i wykorzystania najnowszych technologii projektowych.

Zobacz więcej


Hauraton HAURATON Polska Sp. z o.o.

Z firmą GRAITEC rozpoczęliśmy współpracę w 2016r. Dzięki zaangażowaniu pracowników firmy GRAITEC, z powodzeniem przeprowadzono szereg szkoleń z zakresu obsługi oprogramowania REVIT®. Oprócz wdrożenia oprogramowania i szkoleń, firma GRAITEC przygotowała bibliotekę produktów w technologii BIM.

Zobacz więcej


energoprojekt

Energoprojekt Warszawa SA

Szkolenia i asysty zostały przeprowadzone zgodnie z przyjętym harmonogramem i zakresem. Poziom szkoleń oraz asyst projektowych był na bardzo wysokim poziomie co pozwoliło pracownikom na szybkie i pełne wdrożenie się w nową technologię.

 

Zobacz więcej


Fluor SAFLUOR SA

Fluor SA współpracuje z Graitec od kilkunastu lat będąc użytkownikiem oprogramowania ROBOT. Doświadczenia wynikające z tej współpracy są jak najlepsze, dlatego też, gdy wystąpiła potrzeba wdrożenia technologii BIM nie mieliśmy wątpliwości do kogo zwrócić się o potrzebne wsparcie.

Zobacz więcej


FORT POLSKAFORT POLSKA

Dzięki kompleksowej ofercie i wysokim kwalifikacjom pracowników Graitec Polska mogliśmy w szybkim czasie wdrożyć nowe oprogramowanie, co zdecydowanie skróciło czas wykonania projektów i zwiększyło konkurencyjność naszej firmy.

 

Zobacz więcej


Logo FORT RUSSIAFORT RUSSIA

We would like to strongly recommend Graitec Polska as a reliable experienced business partner employing the remarkably skilled staff.

 

 

Zobacz więcej


 azotyGrupa Azoty Polskie Konsorcjum Chemiczne Sp. z o.o.

Zaangażowanie i doświadczenie pracowników firmy Graitec Sp. z o.o. oraz konkurencyjna i kompleksowa obsługa zaowocowały podpisaniem umowy o współpracy w zakresie dostawy i wdrożenia oprogramowania wspomagającego projektowanie.

Zobacz więcej


mckb logo blackMCKB Sp. z o.o.

Spośród kilku firm oferujących usługę wdrożenia w obszarze BIM, wybraliśmy krakowską firmę Graitec Polska, z którą w listopadzie 2013 roku podpisaliśmy umowę o współpracy. O wyborze firmy Graitec Polska zadecydowały renoma i doświadczenie oraz konkurencyjna i kompleksowa oferta.

Zobacz więcej


apks logoAndrzej Poręba - Konstrukcje Stalowe

Program Advance Design pozwolił wprowadzić naszej firmie nowy standard projektowania oraz obsługi klienta. Szybkość modelowania oraz obciążania konstrukcji pozwala przyśpieszyć proces ofertowania gotowej hali oraz elastyczność w wprowadzaniu wszelkich korekt związanych z geometrią konstrukcji stalowej. Zdecydowanym atutem oprogramowania firmy Graitec jest pełna współpraca z programem Advance Steel służącym do detalowania konstrukcji.

Zobacz więcej


Mott MacDonaldMott MacDonald

The quality of the training was extremely good, at any time if anyone had a query or problem the trainer would kindly assist and explain clearly any issues and solutions. The level of details was high but starting with a good foundation in the basics and progressing by the trainer.

Zobacz więcej


sweco logoSweco Hydroprojekt a.s

In the course of project execution, we have recognised GRAITEC as a reliable partner with a very good quality of service in the field of the BIM software.

Zobacz więcej


SAG Logo RGBSAG Elbud Gdańsk SA

Zaangażowanie oraz ogromna wiedza Prowadzącego pozwoliły nam w sposób prawidłowy rozwiązać problemy związane z modelowaniem oraz analizą konstrukcji elektroenergetycznych. Poziom szkolenia w pełni sprostał naszym oczekiwaniom.

Zobacz więcej


Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, zadzwoń do nas pod numer +48 12 639 25 00 lub kliknij przycisk poniżej.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.