Advance Design w starej cenie. Tylko do końca września!

ADVANCE DESIGN STARA CENA

Tylko do końca września 2022 program Advance Design kupisz w starej cenie*.

Dodatkowo otrzymasz od nas gratis:

  • 2-dniowe szkolenie z programu
  • moduł ściany murowane

* zmiana cennika od października 2022

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 2-DNIOWE SZKOLENIE Z ADVANCE DESIGN    

Dzięki naszemu 2-dniowemu szkoleniu poznasz podstawowe funkcje działania programu i nauczysz się korzystać efektywnie z zakupionego oprogramowania. Szkolenie składa się z 3 modułów, gdzie na konkretnych przykładach nauczysz się w łatwy i przejrzysty sposób projektować kompleksowo typowe układy konstrukcyjne.

 Termin szkolenia: 5-6 października 2022, w godzinach 9-14. Szkolenie online.

 Zobacz plan szkolenia, tutaj.

MODUŁ ŚCIANY MUROWANE

W najnowszej wersji Advance Design 2023 dostępny jest zupełnie nowy moduł Masonry Wall do wymiarowania ścian murowanych według Eurokodu 6 (EN 1996) z kilkoma załącznikami krajowymi (dla Francji, Polski, Czech, Słowacji, Wielkiej Brytanii), włoskiej normy NTC2018 i rumuńskiej normy CR6. Zakres obliczeń ścian murowanych obejmuje weryfikację ścian poddanych obciążeniom pionowym, skupionym, zginaniu oraz ścinaniu w płaszczyźnie i poza płaszczyzną ściany.

Poznaj moduł ściany, tutaj.

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dział handlowy

tel: (12) 639 25 55 | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.