Oferta Finansowania 0% na produkty Autodesk

Klienci końcowi mogą skorzystać z oprocentowania 0% przez 36 miesięcy na oprogramowanie Autodesk, gdy spełniają określone wymagania dotyczące kwalifikujących się subskrypcji poszczególnych produktów Autodesk.

Skorzystanie z tej oferty umożliwi kwalifikującym się klientom:

 • Bycie na bieżąco z najnowszymi produktami Autodesk, jednocześnie zmniejszając przyszłe koszty poprzez długoterminową inwestycję w oprogramowanie;
 • Zwiększenie zdolności nabywczej dzięki niskim stopom procentowym; i
 • Rozwój przy minimalnym wzroście kosztów miesięcznych.

Uprawnieni klienci

Oferta Finansowania 0% jest ważna do wyczerpania budżetu przeznaczonego na promocję. Niniejsza oferta jest ważna w przypadku zakupu kwalifikujących się subskrypcji określonych produktów Autodesk Software dokonanych za pośrednictwem uczestniczących dystrybutorów oprogramowania Autodesk w Europejskim Obszarze Gospodarczym oraz Szwajcarii (z zastrzeżeniem dodatkowych regulacji dotyczących prawa bankowego obowiązującego w danym kraju) i podlega zatwierdzeniu kredytu przez BPLG; oraz zawarciu oddzielnej umowy o finansowanie z BPLG; nieważne, gdy jest zabronione lub ograniczone przez prawo.

Oferta dotyczy wyłącznie zakupu 3-letnich nowych subskrypcji produktów Autodesk. Minimalna wartość transakcji kwalifikującej się w ramach Oferty Finansowania 0% przez 36 miesięcy wynosi 10 000 €, a maksymalna 500 000 €. Do oferty nie kwalifikują się odnowienia subskrypcji oraz przejścia na subskrypcję (M2S). Oferta nie łączy się z innymi promocjami ani programami Autodesk. Usługi konsultingowe oraz szkolenia nie są dostępne w ramach oferty. Klienci Named Account nie kwalifikują się do skorzystania z oferty.

Warunki i zasady BNP Paribas Leasing Solutions

 • Finansowanie zapewnione przez BNP Paribas Lease Group Sp. z o.o., ul. Suwak 3, 02-676 Warszawa, NIP 113 20 61 128, REGON 013214662
 • Finansowanie wyłącznie w celach biznesowych.
 • Wnioskodawca musi mieć ukończone 18 lat.
 • Promocja ważna do wyczerpania budżetu przeznaczonego na promocję.
 • Klient może dołączyć nowy kontrakt do istniejącego, przy czym pozostały okres subskrypcji nie może być krótszy niż 24 miesiące.
 • Produkt oferowany w ramach tej promocji jest leasingiem finansowym, VAT jest należny przy każdej płatności za wynajem oprogramowania, a klient nie będzie właścicielem oprogramowania po zakończeniu umowy.
 • Metodą płatności jest direct debit.
 • BNP Paribas Leasing Solutions zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji tej promocji w przypadku dowolnej transakcji według własnego uznania.

WARUNKI OFERTY FINANSOWANIA

W ramach tej oferty Autodesk ustalił ratę w wysokości 0% na 36 miesięcy za pośrednictwem autoryzowanego partnera finansowego BNP Paribas Leasing Solutions.

Wszystkie umowy finansowe zawarte w ramach tej oferty będą realizowane bezpośrednio między klientem końcowym a jednym z biorących udział w promocji partnerów BPLG Paribas Leasing Solutions Group.

Jeśli nie masz aktywnego konta w instytucji finansowej, z którą współpracuje BPLG, skontaktuj się z regionalnym przedstawicielem BPLG:

W sprawie szczegółów oferty i procesu aplikowania należy kontaktować się bezpośrednio z panem Hubertem Antczakiem pod adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numerem +48 515 836 226.

OGRANICZENIA

AUTODESK ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO ANULOWANIA, ZAWIESZENIA LUB MODYFIKOWANIA WSZYSTKICH LUB NIEKTÓRYCH ASPEKTÓW PROMOCJI W DOWOLNYM CZASIE BEZ POWIADOMIENIA, Z DOWOLNEGO POWODU WEDŁUG WŁASNEGO UZNANIA. CENY OPROGRAMOWANIA AUTODESK MOGĄ PODLEGAĆ ZMIANOM.

Oferta podlega warunkom uczestnictwa dystrybutora. Autoryzowani sprzedawcy są niezależni i mogą ustalać własne ceny. Ceny dystrybutorów mogą się różnić.

Wszystkie wnioski kredytowe muszą zostać złożone i zatwierdzone przez partnera finansowego, aby zakwalifikować się do powyższej oferty finansowania. Klient musi odebrać dostawę finansowanego oprogramowania Autodesk. Autodesk nie ponosi odpowiedzialności za błędy lub opóźnienia dystrybutorów oprogramowania lub partnerów finansowych w przetwarzaniu wniosku kredytowego klienta i powiązanych dokumentów.

Autodesk i logo Autodesk są zarejestrowanymi znakami towarowymi lub znakami towarowymi firmy Autodesk, Inc. i/lub jej spółek zależnych w USA i/lub innych krajach. Wszystkie inne firmowe nazwy, nazwy produktów lub znaki handlowe należą do ich odpowiednich właścicieli. Autodesk zastrzega sobie prawo do zmiany oferty produktów i usług oraz szczegółów oferty i cen w dowolnym momencie bez uprzedzenia i nie ponosi odpowiedzialności za błędy typograficzne lub graficzne, które mogą pojawić się w tym dokumencie. © 2018 Autodesk, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.


Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu z nami, dzwoniąc do nas pod numer +48 12 639 25 00 lub klikając przycisk poniżej.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.