Otrzymaj bezpłatnie program Autodesk Arnold przy zakupie subskrypcji M&E Collection!

Arnold

Przy zakupie nowej subskrypcji Media & Entertainment Collection otrzymasz od nas bezpłatnie pakiet 5 subskrypcji programu Autodesk Arnold.

Kolekcja Media & Entertainment Collection (Kolekcja z zakresu mediów i rozrywki) obejmuje takie programy, jak Autodesk Maya, Autodesk 3ds Max, Autodesk Motionbuilder czy Autodesk Recap Pro. Przy użyciu programów z tej kolekcji możesz tworzyć niezwykłe animacje oraz projektować bardzo szczegółowe środowiska (przy użyciu elastycznego oprogramowania do modelowania proceduralnego). Jednym z najbardziej rozpoznawalnych produktów, które w ostatnim czasie powstały przy użyciu programów z kolekcji M&E, jest gra Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Obecna promocja to idealny moment, aby poznać i rozpocząć użytkowanie programu Autodesk Arnold. Arnold to zaawansowany moduł renderowania metodą Monte Carlo ze śledzeniem promieni, używany przez studia efektów wizualnych na całym świecie. Został on stworzony z myślą o artystach oraz wymaganiach współczesnych procesów animacji i produkcji efektów wizualnych.

Powyższa oferta jest ważna do wyczerpania pakietów promocyjnych.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń do nas pod numer +48 12 639 25 00 lub kliknij przycisk poniżej.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.