Subskrybuj i oszczędzaj na programach Autodesk!

Autodesk Q4 FINAL

Od 7 listopada 2018 do 25 stycznia 2019, kupując nową lub odnawiając 3-letnią subskrypcję określonych produktów Autodesk (lista poniżej) otrzymujesz na ich zakup 10% rabatu.

Promocja na Advance Design i BIM Designers!

Promocja na Advance Design i BIM Designers

Wypróbuj pakiet programów Advance Design oraz BIM Designers już za 400 zł za miesiąc! Oferta ważna jest do 31.12.2018 lub do wyczerpania promocyjnego pakietu licencji.

Skorzystaj z promocji na Advance Design Connection!

ADC

Jeśli projektujesz połączenia stalowe, zachęcamy do zapoznania się z programem GRAITEC Advance Design Connection, który jest nowatorskim rozwiązaniem do projektowania i sprawdzania każdego typu połączeń stalowych zgodnie z obowiązującymi normami, w ciągu kilku minut. Teraz możesz zakupić ten program z rabatem 30%!

Zaoszczędź do 25% na Autodesk Vault Professional, CFD Premium i VRED Design przy zakupie kolekcji PD&M!

PDM

Do 18 stycznia 2019 jeśli zakupisz nową subskrypcję kolekcji Product Design & Manufacturing Collection lub dokonasz przejścia z planu obsługi na subskrypcję kolekcji PD&M, możesz zaoszczędzić do 25% ceny przy równoczesnym zakupie nowej, rocznej subskrypcji Autodesk Vault Professional, Autodesk CFD Premium i Autodesk VRED Design.

Otrzymaj bezpłatnie program Autodesk Arnold przy zakupie subskrypcji M&E Collection!

Arnold

Przy zakupie nowej subskrypcji M&E Collection otrzymasz od nas bezpłatnie pakiet 5 subskrypcji programu Autodesk Arnold. Oferta jest ważna do wyczerpania pakietów promocyjnych.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.