CZARNA TRZYNASTKA - Do 30 listopada wybrane programy i usługi GRAITEC z rabatem 20%!

Czarna 13 www

Rozszerzamy BLACK FRIDAY! Przez najbliższe 13 dni (od 18 do 30 listopada), otrzymasz rabat 20% przy zamówieniu wymienionych niżej programów GRAITEC. Jeśli dodatkowo opłacisz zamówienie do końca listopada, otrzymasz dodatkowe 5% upustu od ceny wyjściowej.

Przejdź na subskrypcję Autodesk i oszczędź 20%

M2S opt

Tylko do 29 listopada 2019, możesz uzyskać 20% upustu dla kolekcji branżowych i wybranych produktów w zamian za przekazanie licencji wieczystych w wersjach 2014-2019 bez aktywnego Maintenance Planu.

Stacje Robocze CAD i Mobilne Stacje Robocze

cad workstations

Stacje robocze HP to idealne rozwiązanie dla inżynierów wykorzystujących oprogramowanie Autodesk i GRAITEC. Dzięki stacjom roboczym CAD oraz mobilnym stacjom roboczym projektowanie i modelowanie w takich programach jak Advance Design, Revit, AutoCAD, 3ds Max Design czy Inventor będzie efektywne i znacznie szybsze niż na zwykłym komputerze PC.

Paszport Szkoleniowy

Training Passport banner

Zapewnij sobie pakiet szkoleń juz dziś i wykorzystaj w najlepszym dla Ciebie okresie!

Subskrybuj i oszczędzaj na programach Autodesk!

Autodesk Q4 FINAL

Kupując nową lub odnawiając 3-letnią subskrypcję określonych produktów Autodesk (lista poniżej) otrzymujesz na ich zakup 10% rabatu.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.