Poznaj nasz zespół inżynierski

Mamy świadomość jak istotne są odpowiednie narzędzia pracy i właściwe rozwiązania. Nie zapominamy jednak, że najważniejsi są ludzie. To właśnie dzięki nim, możemy poszczycić się wysokim standardem prowadzonych szkoleń, jaki prezentuje Centrum Szkoleniowe GRAITEC. Nasz zespół inżynierski tworzą specjaliści o najwyższych kwalifikacjach zawodowych, posiadający praktyczną wiedzę i wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i przygotowywaniu obliczeń. Centrum Szkoleniowe GRAITEC ma zasięg międzynarodowy – na życzenie Klienta, zajęcia mogą być prowadzone w języku angielskim lub rosyjskim.

Nasi inżynierowie specjalizują się, m.in. w prowadzeniu szkoleń z oprogramowania GRAITEC i Autodesk, wdrażaniu oprogramowania Autodesk Advance Steel, tworzeniu bibliotek programu Autodesk Revit oraz udzielaniu wsparcia technicznego.


mgr inż. Michał Nowicki

Michal NowickiMichał Nowicki jest inżynierem, który w swojej pracy akademickiej i projektowej specjalizuje się w następujących dziedzinach:

  • Modelowanie i analiza konstrukcji stalowych i żelbetowych
  • Wymiarowanie konstrukcji stalowych i zespolonych
  • Tworzenie dokumentacji konstrukcji budowlanych

Jego wiedza i doświadczenie, pozwalają mu na prowadzenie projektów szkoleniowo-wdrożeniowych z programów:


mgr inż. Michał Zając

2 Michal Zajac 600pxMichał Zając - BIM Manager w Graitec - jest absolwentem Politechniki Krakowskiej, ukończył Wydział Inżynierii Środowiska na specjalizacji: ogrzewnictwo, klimatyzacja, ochrona powietrza i termiczna utylizacja odpadów.

Michał specjalizuje się w instalacjach HVAC. Jego wiedza i doświadczenie pozwala na prowadzenie szkoleń oraz wdrożeń na obszarze:


mgr inż. Piotr Jakubaszek

2 Piotr Jakubaszek 600pxPiotr Jakubaszek jest certyfikowanym trenerem Autodesk, specjalizującym się w zagadnieniach związanych z modelowaniem informacji o budynku.

Piotr wykorzystuje swoją wiedzę inżynierską i doświadczenie zawodowe podczas prowadzenia szkoleń i procesów wdrożeniowych z programów:


mgr inż. Kamil Dziedzic

2 Kamil Dziedzic 600px

Kamil Dziedzic jest inżynierem specjalizującym się w następujących zagadnieniach:

  • Modelowanie i analiza konstrukcji budowlanych
  • Wymiarowanie elementów konstrukcji żelbetowych, stalowych i drewnianych
  • Analiza nieliniowa konstrukcji
  • Sporządzanie dokumentacji wykonawczej i warsztatowej konstrukcji budowlanych

Kamil jest ekspertem w obsłudze następujących programów:


mgr inż. Patryk Skulski

Patryk Skulski

Patryk Skulski jest specjalistą w tematyce zarówno architektury, jak i konstrukcji. W swojej pracy korzysta z umiejętności projektowania w następujących programach:


mgr inż. Krzysztof Spelina

2 Krzysztof Spelina 600px

Krzysztof Spelina jest absolwentem Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. Wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas praktyki projektowej wykorzystuje prowadząc wdrożenia i szkolenia w zakresie oprogramowania Autodesk Revit Architecture.

 

 


Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu z nami, dzwoniąc pod numer +48 12 639 25 00 lub klikając przycisk poniżej.

Autodesk

Nasza strona www używa plików cookies w celu usprawnienia działania witryny. Ponadto używamy plików cookies do celów analitycznych i reklamowych. Kliknij Polityka Prywatności, aby dowiedzieć się więcej. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się więcej.